Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Víkendové SMS zdarma od T-mobilu

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Líbil se Vám dárek od T-mobilu - SMS zdarma?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, sám jsem jich spoustu poslal.:
15% 15% [ 2 ]
Ani ne, ale taky jsem jich pár poslal za ty peníze...:
7% 7% [ 1 ]
Nebyl mi k ničemu, ale ani mi nevadil.:
0% 0% [ 0 ]
Nebyl mi k ničemu a dokonce mně obtěžoval.:
7% 7% [ 1 ]
Tuhle akci jsem přehlídl, přestože mám TMO.:
0% 0% [ 0 ]
Mám jiného operátora, akce se mně netýkala.:
15% 15% [ 2 ]
Mám jiného operátora a akce mně jen obtěžovala.:
53% 53% [ 7 ]
Celkem hlasů : 13 / Hlasujících: 13
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Víkendové SMS zdarma od T-mobilu

Zasláno: po 22. srpen 2005 09:13
Vzhledem k tomu, že jsem téma zahájil v boxovacím pytli, tak je vám asi jasné, co si myslím já.
T-mobile svým uživatelům nadělil "hezký dárek" - SMS zdarma celý víkend. Tento dárek jsem od něj nechtěl, nebyl mi k ničemu, ale nadělal mi několik problémů:
- opakované řetězové zprávy, od kamarádů, známých či dokonce cizích lidí
- zrušené doručenky - potřeboval jsem poslat důležitou zprávu a nevěděl jsem, jestli při tom zatížení sítě vůbec došla
- reklamní SMS - to je vůbec nejnechutnější

Jaké máte z dárkem od T-mobilu zkušenosti vy? Líbil se Vám?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 09:43
Nelíbilo se mi to ani trošku, dostal jsem také spoustu řetězových SMS od neznámých lidí, jak už někde uved hanni, byl to pěknej dárek, ale spoustu lidí ho špatně využilo...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 09:50
Jo, na jednu stranu je pravda, že T-mobile němůže za to, jak to někteří jedinci využili, ale na stranu druhou, tohle při svých zkušenostech mohl předpokládat.
Myslím si, že svou masivní 14-denní kampaní, chtěl TMO nalákat další dušičky, které se k němu rychle přidají, aby mohli taky SMSkovat dva dny zdarma. Ale třeba se pletu a byl to fakt jen dárek... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 10:01
romulus napsal:
Jo, na jednu stranu je pravda, že T-mobile němůže za to, jak to někteří jedinci využili, ale na stranu druhou, tohle při svých zkušenostech mohl předpokládat.
Myslím si, že svou masivní 14-denní kampaní, chtěl TMO nalákat další dušičky, které se k němu rychle přidají, aby mohli taky SMSkovat dva dny zdarma. Ale třeba se pletu a byl to fakt jen dárek... Mr. Green

Tak myslim že se určitě nepleteš Very Happy Ale možná jim nedošlo že si lidi koupili Simky, posílaly jak o život SMSky a Simka teď leži v koši Smile

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 10:21
No, já si myslím, že T-mobile počítal se vším a že jim akce asi i vyšla. Naštvaní jsou jen někteří uživatelé, ale jde přece o globální výsledky, ne o jednotlivce.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 10:48
No me vadili ty retezovy smsky, prislo me jic htak 60 a uz me z nich bylo blbe. Zas druha vec je ta, ze jsem si mohl napsat jedne holce za den tak 100 smsek. A to se vyplati Wink
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 11:56
No ja i mladá máme Oskara a pokud sme měli doržet alespoň trochu slušnosti a nakaždou zprávu z T-Mobile odpovědět ... Neprosil sem se T-Mobile o zvýšené náklady za můj mobilní účet
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 12:04
No bylo to supr protože jsem hodně ušetřil, každopádně mě nejvíc štvaly řetězový zprávy typu pošil dvaceti lidem a ť přetížíme síť. T-mobil na to šel od lesa vypnul doručenky a připravil se na přetížení takže jsem žádný výpadek nezaznamenal ani v místech se slabým signálem.
BTW došel mi i spam od cizích ožralců (asi 30sms) a to mě naštvalo nejvíc. Ale jinak by to mělo byt častějc když na nás vydělávají takový nekřesťanský peníze-ať si za svý prachy taky trochu užijem ne?
on les aura!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 19:47
Osobně považuji T-Mobile za nejhoršího operátora na českém trhu a tohle mě opravdu přesvědčilo o tom, že k němu v životě nepřejdu. Pochopil bych, kdyby např. snížili cenu sms na 20h, ale úplně zadara v CZ? Být Eurotelem nebo Oskarem, tak TM zažaluju za úmyslné přetěžování sítí.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 20:00
Já bych ty SMSky vyúčtoval. Jo, to by byla sranda.. Třeba i jenom za 50hal, ale vyúčtovat Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna