Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Virtuální realita

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry

Virtuální realita?

Hlasování není časově omezeno.
Super, to chci!:
0% 0% [ 0 ]
Je to k ničemu!:
0% 0% [ 0 ]
Možná v budoucnu, zatím to je moc nedokonalé:
0% 0% [ 0 ]
Je mi to jedno, hry stejně nehraju.:
100% 100% [ 1 ]
Celkem hlasů : 1 / Hlasujících: 1
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Virtuální realita

Zasláno: út 2. červen 2020 21:13
Máte někdo headset pro virtuální realitu? Nebo jste něco takového zkoušeli? Podělte se... Smile)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2020 22:01
Na VR kašlu. Paří se v tom ksicht, má to rastr a za všech chodících her po pár minutách dostanu nauseu. VR jsem naposledy zkusil někdy vloni a ten samý výsledek. Ale ten film se dost hýbal, tak mě až překvapilo, že to nepřišlo hned, ale až po nějakých sedmi minutách.
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2020 22:26
Half-life Alyx je prej super, takova první velká a použitelná vec . Rád bych to zkusil ale nehodlám do toho investovat
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 06:18
Bohužel, z her které se hrají ovladačem a postava se pohybuje čudlíky a ne skutečně tělem mám taky mořskou nemoc... Beat Saber nebo jednu tower defence hru kde je člověk lučištníkem a střílí útočníky jsem zvládl hrát hodinu, stejně tak letecké simulátory... ale když jsem zkoušel Hellblade, tak jsem nedal víc jak 5 minut.... jako pomáhalo neotáčet obrazovkou, ale vzdy zavřít oči a jen ji překlopit... ale to je pak hraní nanic... V reálném životě mám problém že když si čtu a jedu autobusem, tak mám taky mořskou nemoc... (z normální jízdy ne, a číst ve vlaku mi nevadí - proto mimochodem jezdím radši vlakem než autobusem...)

Ksicht se mi v tom nepotí, potím se já celý... Very Happy Ten rastr je problém, dá se na to zvyknout, ale chce to ještě tak 4x větší rozlišení... pak to bude lepší...

Jinak Half Life Alyx vypadá super...
Zasláno: so 13. červen 2020 06:26
Jinak u nás ve městě máme VR klub, kde je dost velký prostor a dají se tam hrát různé hry a reálně je ovládat pohybem... Je to v místě bývalé bowlingové herny (pro představu jak je ten prostor velký)...

Ty hry tam jsou něco na způsob téhle České:
https://www.lupa.cz/clanky/golem-misto-iron-mana-v-praze-startuje-nejvetsi-atrakce-pro-virtualni-realitu-na-svete/

V tom je podle mě velký potenciál a má to velkou šanci konkurovat paintballu/lasergame...

No a kamarád má HTC Viv to už jsem psal jinde... Já bych si to zatím za ty prachy nekoupil... ale až budou displeje dostatečně jemné a nebude tolik vidět rastr, tak by se o tom už dalo uvažovat... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 07:05
Tak to já si můžu číst kdekoliv a nic. Ale chůze v pc hře? To je konečná a je to rychlejší jak loďka ve vlnobití.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 09:23
Testoval jsem Oculus Quest (doufám, že jsem to nespletl) a nějak mě to nevzalo. Hry na to vypadají všechny hrozně levně, princip je více méně všude stejný, spíš taková blbina pro pár kamarádů než nějaký seriózní hraní.

To takový Gran Turismo nebo novej Half Life, to už začíná vypadat jako hry, který by s VR měly smysl.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2020 09:28
Já jsem přemýšlel že bych si koupil něco na způsob Google Cardboard z Aliexpressu (aby to bylo z plastu a ne z papíru) případně originál Samsung brýle, kam by se dal dát telefon, ale pak jsem to zavrhl.

1) chybělo by trackování rukou a celého těla - na VR se mi líbí jak můžete interagovat s okolím... Mířit hlavou a střílet automaticky je blbost, stejně jako v rukýách držet hloupý ovladač a ovládat hru tlačítky na něm...
2) Výkon telefonů nestačí na nějaké kvalitní hry - ano, dá se to streamovat z PC, ale tomu jaksi nevěřím, že to bude plynulé..
3) výdrž baterie - na jak dlouho by to s telefonem bylo? Jako jo, asi bych si mohl pořídit delší kabel k nabíječce, ale když telefon nabíjím a zároveň na něm hraju, tak se mi strašně hřeje... to pro něj asi nebude moc OK...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna