Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vodafone neodpovídá na maily????

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 23:38
2 ena: namačkám, zkusím... díky... Pray
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 23:40
Já si pamatuju, jak táta jednou volal s bráchovo telefonem na go-linku a pořád měl čekat, mezitim si z druhýho telefonu pokecal s jeho rodičema... A pak se na ET vykašlal a zkusil to druhej den a to samý...
Já na ET volal jenom jednou.. teda 2x.. Poprvý jsem čekal asi 30s a pak mi to zvedla ženská a mně vypadl signál Very Happy a podruhý to bylo tak 10s a v pohodě vyřízeno všechno... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 07:20
Ja si na Oskara stezovat nemuzu,nikdy jsem tedy nevyrizoval nic mailem-kdykoliv jsem chtel neco vedet tak volam operatora *077 pak uz jen "0" pro spojeni s operatoem a "1" pro potvrzeni(mmch tohle potvzovani teda nechapu Brick Wall ) vetsinou cekam do 40 sec.pravda,jednou ci dvkrat se mi stalo,ze jsem cekal skoro 15 min,ale co-je to zadara,zapnul jsem hlas.odposlech,polozil mobil na stul a delal Smile dost zalezi v jakem case volas-nejlepsi je to tak po 18.00 hodine-to uz nevolaji lidi z prace a berou to temer hned
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 09:04
Mě vraceli zálohu tak ,že jsem asi 3měsíce nic neplatil. Prostě si "dlužnou" částku vzali ze zálohy! Bylo to ještě za Oskara a po vzájemné domluvě! jinak jsem spokojen se službami Oskara, nyní Vodafonu! Na operátora nevolám. Mám aktivovanou služpu "Po svém" a vše si vyřeším přes internet a ještě mám 20% slevu na volání Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 09:06
Problém je, že já tu smlouvu ukončil, takže mi to nemají z čeho odečítat. Rolling Eyes
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 09:25
Tak to máš blbý!!!! Nemáš odcházet!!!!! Trest za odchod!! Twisted Evil Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 09:32
Skandální! - Nejdéle co jsem čekal na operátora byly tři hodiny! Když jsem měl při zřízení linky ADSL problém s připojením. A to jsem volal na speciální číslo techniků Českého Telecomu (bohužel jsem dodatečně zjistil, že nebylo bezplatné). Volal jsem tam každý den, abych je popohnal. Někteří operátoři mě už i znali Wink . Závada byla po cca 28 dnech odstraněna. Možná bych je mohl žalovat za psychickou újmu. Ono totiž poslouchat v neděli okolo 11 hodiny v kuse "čekejte prosím, náš operátor zrovna hovoří se zákazníkem, který se dovolal před vámi" za čekací muziky z filmu Šimon a Matouš jedou na riviéru 3 hodiny .... s kámošem jsem si na to dokonce během té chvilky zapařil Brick Wall PS: Ten začátek je kvůli bratrovi, který nechápe jak může v bulváru takto začínat zpráva Whistle
Zasláno: čt 27. červenec 2006 09:36
To mě připomělo vtip. Vím, že to patří jinam ale hodí se to k tématu. Přijde chlap do prodejny s nábytkem. Zamíří si to do oddělení s kuch. nábytkem a říká prodavači: Prosím chtěl bych jednu ADSL linku .... d'oh! Slinták
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna