Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

VoIP

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 25. březen 2012 21:48
Tak trošku jsem to tady zmoderoval, než to zas skočí do OT jako vždycky Mr. Green

Já nevím, nemám potřebu řešit retence a ani nevím, co by mi asi tak nabídli, kdyby viděli, jak tu jejich SIMku využívám. Ale já si to zařídil i pro to, že rád zkouším nový věci a s VoIP nemám žádný zkušenosti a vypadá docela zajímavě, tak to chci prostě vyzkoušet. Smile
Že bych za tu 1,5 Kč volal nějak o moc víc než teď ani nečekám.

Mimochodem nevím, jestli to mají operátoři schválně, aby to odradilo od volání přes VoIP, ale ani bych se tomu nedivil - když mam nepřijatý volání a chci volat zpět a vyberu VoIP, tak mě to pošle do háje, protože čísla od operátora začínají + a SIP tohle nebere (chce 00), takže musím to + přepsat... Smile
Zasláno: čt 18. duben 2013 19:02
Dneska jsem si zaregistroval Odorik. Mají naprosto strašnou registraci a úplně stejně děsný je i web a celá správa účtu... Ale zdá se, že to má víc možností než IPVOX. Třeba prý umí měnit identifikaci volajícího, takže když někomu zavolám z VOIP, ukáže se mu telefonní číslo mýho mobilu - to byl důvod, proč jsem zatím z VOIP často nevolal, nechtělo se mi lidem vysvětlovat, že si mají uložit poznamenat do adresáře i VOIP číslo, ale nikdy na něj nevolat...
Ještě musím otestovat kvalitu zvuku. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 1. květen 2013 16:52
Tak co bude s tou kvalitou? Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 1. květen 2013 21:54
Já nevím, normální... Zkoušel jsem to dvakrát, prvně s přímým porovnání oproti IPvoxu a znělo to úplně stejně. A podruhý měla Hanka strašnej signál, takže nebylo nic rozumět. Mr. Green
Zasláno: út 21. červenec 2015 15:31
Jinak musím říct, že volat z Itálie za 60 hal/min. bylo dobrý. Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

tomam (+1)
Bažant
Bažant


Narozen: 14.3.1989 (35 let)
Příspěvky: 45

12 150,- VK
Zasláno: st 22. červenec 2015 10:07
Nepoužívám. Spíš ten skype, ale ve velmi úzkém okruhu lidí...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 5 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna