Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Volby 2006

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Byli jste volit?

Hlasování není časově omezeno.
» Ano:
38% 38% [ 10 ]
Ne:
11% 11% [ 3 ]
Nemůžu, ale šel bych:
38% 38% [ 10 ]
Nemůžu a ani bych nešel:
11% 11% [ 3 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 10:50
Taky jsem se z toho Paroubkova projevu malem posral smichy Laughing Laughing Laughing Laughing
No,ale KSCM taky poda zalobu,pokud do toho pujde CSSD .... Brick Wall Brick Wall Brick Wall aby se oba neposraly

//jinak porad je lepsi ODS nez KSCSSD Brick Wall Brick Wall Brick Wall

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 12:05
Podívejte, já si myslím, že Paroubek samozřejmě má mít možnost žalovat postup policie ve věci Kubiceho zprávy, nesmí se nic zamést pod koberec, ale vyšetřit. Myslím si, že po ostudách ČSSD s policií by ODS byla hloupá, kdyby se případ snažila zahrát do autu.
Ale, voliči rozhodli na základě různých věcí a byla jich spousta, která se před volbama neměla objevit nebo zaznít. Přesto volby skončily a hotovo. Jejich napadání u soudu napadá celý demokratický systém a nikam nevede. Jen do začarovaného kruhu dalších a dalších odvolání, nových voleb a podobně.
Konkrétní případy, kdy došlo k porušení regulérnosti volební kampaně se mají vyšetřit a řešit v běžném trestním řízení a to na obou stranách.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

feErda (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 60
Bydliště: Ostrava - Bělský les
10 075,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 13:05
to tu čtu že každý volil (nebo znává ods).... vy ste všeci z čech co? popř. z prahy- morava nezklamala, a cssd vzdycky budu mit rad, nez ty lzivé ods (z nemcove z gandalovice a ostatní lůzy včetně topola se mi fakt natahuje)
Jak se do lesa BANÍK, tak se z lesa... PI*OOO!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 13:08
Sorry, že sem píšu, ale Topolánek zrovna řikal, že začnou debilizaci, nebo tak něco Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 14:33
2 jenda: a slyšíš dobře? Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 14:38
Dobře, dobře, řikal debirokratizaci (kua, jak se to píše?), ale málem se přeřek Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 14:40
No, tak to mu rozhodně schvaluju... Applause
...jen aby se mu to ale povedlo... Confused
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 14:45
Darth PZ: A to jako myslíš, že když mi je 17, že nemůžu mít v mnoha ohledech vyzrálejší a rozumnější názory na politiku, než nějakej přestárlej chlap? Whistle
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 14:52
Třeba zřídí úřad pro debyrokratizaci Slinták Slinták
Veselé Vánoce!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 14:52
Přidám ještě jeden svůj názor k volbám.
Byl tu někdo spokojen s dosavadním vládnutím ČSSD? Já myslím, že těch malérů a chyb bylo hrozně moc. Nedělám si iluze, že v ODS jsou lepší lidi, ale to, že se vymění vláda, je jasný signál pro tu další, že když s vládou lidi nebudou spokojení, tak ji klidně ve volbách vymění. Kupovat si voliče sociálními dávkami a i jinak dělat předvolební kampaň ze státních peněz je opět cesta k vládě jedné strany.
Za Špidly a Grosse vládla ČSSD mizerně, Paroubek ke své škodě už neměl dost času něco dokázat a soustředil se už jen na blížící se volby. Navíc já osobně nemůžu přenést přes srdce jeho rétoriku, snahu o "kult osobnosti" (ČSSD=já) a přehnané sebevědomí "vlastních úspěchů". Takové politiky (včetně Ratha a Jandáka) já ve vládě nechci a jestli se takhle bude chovat ODS, ať s mým hlasem příště nepočítá.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 7 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna