Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Volby 2006

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Byli jste volit?

Hlasování není časově omezeno.
» Ano:
38% 38% [ 10 ]
Ne:
11% 11% [ 3 ]
Nemůžu, ale šel bych:
38% 38% [ 10 ]
Nemůžu a ani bych nešel:
11% 11% [ 3 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 09:57
Weitless:
Tak tady se shodneme Wink
Politika rozděluje lidi, mění osudy, občas rozpoutává války...
Lidé odvolili podle svého přesvědčení a svých názorů, vítězi patří právo sestavit vládu. Jakým způsobem vyřeší rovnost pravice a levice, uvidíme.
Aby neutrpěla demokracie ani tady, nebudu přesvědčovat o vhodnosti uzamknout tohle téma pro lepší vztahy, ale nebudu do tohoto threadu přispívat. (pokud to nebude nevyhnutelné Anxious )

jenda.69 (ve škole) (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 10:35
Já si myslím, že by bylo dobrý nechat to tak, jak to je. Pravice:Levice = 50:50, zdá se mi to celkem férový, že jejich názor má „stejnou váhu“.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 10:38
Pánové, co byste říkali jiné diskusi, nebo více diskusím na fóru, kde si nezávisle na jakékoliv stranické náklonnosti popovídáme o jednotlivých tématech - školné ano nebo ne, jak řešit důchody apod? Schválně by mně zajímalo, jestli se dá najít rozumné řešení, které by většině vyhovovalo.
Zasláno: po 5. červen 2006 10:41
2 anonymní jenda.69: patová situace bohužel, ač je třeba férová, je pro tuto zemi pohromou... tento parlament se na NIČEM důležitým neshodne... dojde k politické i ekonomické nestabilitě...

tyhle volby dopadly mizerně... Brick Wall

btw: jak jsi psal o tom Paroubkovi, tak jsi diskusi opravdu celou nečetl. Psal jsem, že Paroubek ke své škodě neměl dost času ukázat co dokáže a jen se soustředil na předvolební kampaň (=populismus). Nepopulární, ale potřebné kroky se musí dělat první rok nebo dva po volbách...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 16:17
tak tak, co navrhne ODS tak ČSSD už z principu zavrhne a naopak...
Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 17:04
Stejně jak to dělala ODS do teď...
Veselé Vánoce!

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 17:26
Teda pánové, je to fakt sranda to číst. d'oh! Myslím, že aspoň tady bysme mohli držet pohromadě, ne? Na politiku bude dost času, teď je všechno moc zmatené na to aby se o tom dalo rozumně diskutovat.
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 18:38
Máš recht. Celou dobu se snažím sem psát články nezastřený emocema a na to mi je neustále odpovídáno, že jsem imbecilní hovado, protože mám jiný náhled na věc.
K tomuto bych chtěl ještě dodat, že opravdu nespadám do věkové kategorie 15-19 let. Letos mi bylo 32. Komunisty jsem si prožil se vším všudy, včetně jistých perzekucí. Naše rodina byla prohlášena za politicky nespolehlivou. Možná si ještě někdo vzpomene, co to znamenalo. Je bych opravdu nevolil ani za nic. ODS nebyli u moci 4 roky, ale 8 let. Nebo snad bylo od listopadu 89' do roku 98' bezvládí? Za tu dobu by se našlo taky pár pěkných kauz. Např. LTO, kupónová privatizace etc.
Pokud se máme ohlédnout za zvěrstvy levice v období 1948-1989, tak se taky můžeme podívat na obdobná zvěrstva pravice v letech 1929-1945. Člověk si prostě nevybere.
A nevím, proč ODS vyčítá ČSSD jejich styky s KSČM? Proč jim nevadí, že s nimi sami vyjednávali, když chtěli Klause v prezidentském křesle? Koukám, že všichni jsou si rovni, jen někteří jsou modřejší. Wink
Volby vyhráli ODS a já jim k tomu blahopřeji. Applause
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 18:54
A je to tady!!!!! Tohle mne pěkně rozesmálo!!! Tohle jsem čekal! Půjdem asi znova k urnám! Bursík chce křeslo ve vládě, ale Zelení jsou NEVLÁDNÍ organizace, takže malinko si s***u do h**y! Názor jako Uhl: Hlavně se "neumazat" od vlády je pěkný! No čtěte!!

http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=169709
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 19:26
-----
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy st 8. srpen 2007 19:49.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 12 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna