Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Volby 2006

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Byli jste volit?

Hlasování není časově omezeno.
» Ano:
38% 38% [ 10 ]
Ne:
11% 11% [ 3 ]
Nemůžu, ale šel bych:
38% 38% [ 10 ]
Nemůžu a ani bych nešel:
11% 11% [ 3 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:30
A to je přesně to co tvrdím...Ve svých -nácti letech ještě nemůžete příliš rozumět politice, což vystihuje i ta jendova markétka. Je moc dobře, že děti nemají volební právo, to by totiž udělali to, co doma slyší od rodičů a tím pádem by to bylo vše k ničemu. I těch 18 mi připadne na volební právo příliš mladý věk, protože bez urážky - v tom věku jsou všichni ještě telátka - a já nebyl jiný. Rozum přichází až později Wink . Viď jendo Mr. Green

Za ODS se nic zdražovat nebude a rozhodně nevěřte lživému napadání a billboardové reklamě ČSSD. Ti už totiž několikrát ukázali, že sliby nezarmoutíš a českému hloupému člověku bez názoru je nejlépe zavřít hubu právě těmi sliby. Hnus a dobře, že Paroubek zmizí.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:32
A nejen on, ale i ten pi**s Rath!!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:34
Já to moc nesledoval, ODS si moc nepamatuju, teď už se o to zajímam víc, než když jsem byl menší... Jak řikam, uvidíte, a uvidíme za 4 roky. To budete zase (imho) nadávat na ODS... Wink

mmch stejně to nějak nechápu. Každej si na sebe musí vydělat.. Takže ty studetni, kteří chtějí na vysokou budou muset platit školný, takže k učení budou muset ještě makat, aby na tu školu měli... A co důchodci?
Děkuju, že si uděláte čas na vysvětlení. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy so 3. červen 2006 17:36.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:35
Beat napsal:
Volit jsem byl, ale toho koho jsem volil tak nemaj 5%, nemaj ani 1% Brick Wall Embarassed Udělal jsem to jak jsem již kdes napsal. Roztrhal jsem ty lístky co jsem věděl že určitě nechci volit a pak jsem losoval! No byly pouze 4lístky!! Přiznávám, že tam nebyla ani jedna rudá, zelená ani modrá strana! Whistle , tak to moc šancí zbytek neměl se dostat do parlamentu Think Whistle


Neco jako kamoš, kdyz mi tenhle týden říkal: "Tak 3 volební lístky sem už o víkendu použil..." Slinták Slinták
Veselé Vánoce!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:36
Pokud chtěj vládnout, tak budou muset do koalice s KDU-ČSL a asi i se Zelenýma! To by jo mohlo trochu krotit v některých nesmyslech!(a to na všech stranách)
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:37
Já nikdy netvrdil, že ODS je bůhvíjaká strana, ale alespoň nepodporuje nemakačenka, lúzu a cikány jako socani. Podporuje lidi, co něco umí a dokáží se prosadit - což socani by nejraději neviděli a vše by každýmu hned znárodnili.

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:42
weitless napsal:
Já nikdy netvrdil, že ODS je bůhvíjaká strana, ale alespoň nepodporuje nemakačenka, lúzu a cikány jako socani. Podporuje lidi, co něco umí a dokáží se prosadit - což socani by nejraději neviděli a vše by každýmu hned znárodnili.

presne tak

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:43
jenda.69 napsal:
Já to moc nesledoval, ODS si moc nepamatuju, teď už se o to zajímam víc, než když jsem byl menší... Jak řikam, uvidíte, a uvidíme za 4 roky. To budete zase (imho) nadávat na ODS... Wink

mmch stejně to nějak nechápu. Každej si na sebe musí vydělat.. Takže ty studetni, kteří chtějí na vysokou budou muset platit školný, takže k učení budou muset ještě makat, aby na tu školu měli... A co důchodci?
Děkuju, že si uděláte čas na vysvětlení. Wink


Víš proč chce vůbec ODS zavést školný? Jeden z důvodů je ten, že někteří vyčůránci a věční studenti nechtějí makat a tak se spoléhají na to, že díky studiu nějaký ten rok ošidí a proč ne že? Když jim to stát rád zaplatí. Víš kolik takových tímto krokem odpadne? A to je další věc, kterou kvituji - zabránit flákačům v tom, aby se vezli na nás všech, co jim to platíme z daní jeníku. To by ti měl tatínek vysvětlit Wink . Jinak většinou studentio makají stejně a makali i za ČSSD. Školné se dá v pohodě utáhnout a ve světě je to běžná věc a funguje.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:45
Díky za vysvětlení. Ještě tě požádám o ty důchodce a o to, abys mě neoslovoval jeníku.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 3. červen 2006 17:49
Pokud se nepletu,tak ODS navrhuje ne primy skolny, ale az ze by absolvent platil cast ze sveho platu skole,kde vystudval. Coz mi prijde jako rozumný návrh.
Přímé školné se dá u většiny lidí zvládnout jenom s půjčkou, už ted kdy je škola "zadarmo" přijde měsíc studia min. na 4 000. Což je pro rodinu se 2 vysokoškolákama a průměrným platem už docela záhul...

Tim neříkám, že sem z ODS nadšený, když vidím některé typy,tak se mi zvedá kufr...pravda, když vidím někdterý socany tak to de skoro i spodem Slinták
Veselé Vánoce!
Příspěvek upravil 1× busch, naposledy so 3. červen 2006 17:51.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 2 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna