Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Všem vlastníkům vinilových gramodesek

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 07:28
borix napsal:
CD je mimo, použi flac(free lossless audio codec), na ten žiadny "asfalťák" nemá.


To je sice hezký, ale co ti je platný kvalitní "rip" program, když ty frekvence z CD nedostaneš. Starý desky jsou nepřekonatelný a uvažuje se o jejich návratu. Ten gramofón je zajímavý, ale bohužel ta cena Brick Wall

Tento článek mne zaujal, ale hlavně autor velice vkusným výběrem muziky Wink Wink Tu mohu!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 15:00
Já teda klidně archivuju MP3 256kbps... Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 16:40
Beat napsal:
To je sice hezký, ale co ti je platný kvalitní "rip" program, když ty frekvence z CD nedostaneš. Starý desky jsou nepřekonatelný a uvažuje se o jejich návratu. Ten gramofón je zajímavý, ale bohužel ta cena Brick Wall

Tento článek mne zaujal, ale hlavně autor velice vkusným výběrem muziky Wink Wink Tu mohu!

Tu ide o to, že CD nieje jediné vstupné médium, existujú ešte kvalitné mikrofóny a podobné nástroje schopné zachytávať zvuk Wink .
To jenda: Je možné, že je to dosť drahé, ale profesionálne spoločnosti si to dovoliť môžu a tým pádom môžu na internete predávať hudbu aj vo vyššej kvalite, než je CD Wink .
Na počiatku bola prázdna množina.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 19. duben 2007 00:08
to jenda..nejsem sice moc velkej sluchar, ale 256 mi prijde malo - ukladam na max a dle dalsiho pouziti si delam mene kvalitni kopie - jsem byl docela prekvapenej-poridil jsem si lepsi sluchatka k tlf(pred casem jsem nucene presel ze Siem. na SE) a i z toho mobilu najednou slysim,ze 128 je malo-musel jsem zvysit na cca 200 a to jsou jen sluchatka k mobilu - na slusnejch bednach si myslim,ze 256 je malo Sad
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 19. duben 2007 07:24
ja jsem se jednou nabidl tatoj ze mu to vsechno dat do pc a jeho odpoved byla ze kdyby pred poslechem vynilu nemusel otrit hadrou desku a podivat se na jehlu tak by to uz nebylo ono...je v tom asi neco vic co mne minulo Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 19. duben 2007 15:30
2 Jarďas: Na běžný poslouchání Ti určitě bude stačit 160. Pokud bys to potřeboval na remix, tak bys měl začít na 190. Do mbl je 200 imho zbytečný a zabírá to zbytečně moc místa. Ale to se bavíme o mp3. Kdybys to převáděl do wma, nebo aac, tak by Ti mělo stačit 64.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 19. duben 2007 16:46
O tom WMA a AAC so 64 kbps silne pochybujem. Je to nehorázne málo, nech to má kompresný pomer, aký len chce.
Na bežné počúvanie je optimálna tak najvyššia kvalita pri VBR.
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 20. duben 2007 09:47
Měl jsem na mysli běžný poslech z mobilu, nebo mp3 přehrávače. Nevím, proč bych si měl do mobilu, kde mám omezenou kapacitu, nahrávat hudbu v 256kbps, když to v podstatě nerozeznám od 160. Navíc většinou okolní ruchy (autobus, vlak, městský ruch) spolehlivě nedostatky zakryjou. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 20. duben 2007 10:32
Já kolikrát nepoznal ani že je to 128kbps. Nejspíš záleží taky na kodeku, protože mam pocit, že některý 128kbps zněly aspoň jako 160 a některý 256kbps zas zněly jako 112... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 20. duben 2007 10:33
Záleží na uchu, bednách nebo sluchátkách. Většinou to jsou uši! Wink Whistle Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna