Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vy a svatba

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 11:42
ja nevim jestli se v tehle dobe ozenit, asi bude zalezet na situaci, ale nak to neplanuju, vyplyne to ze situace, zatim zadnou milou nemam.
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 14:10
Já měla supersvatbu - protože jsme neměli peníze a to co jsem měla jsem si schovala radši pro mimčo, protože jsem byla v pátém měsíci. Takže šaty půjčené od kamarádky z konfekce v "MÁJI" prstýnky byly to jediné cenné co jsem platila a protože mám ráda jednoduché věci, tak obyčejný kroužek byl přesně to co jsem chtěla a byly nejlevnější.
Restauraci bychom nezaplatili, takže jsem pozvala jen 10 lidí včetně rodičů a bráchy. S mámou jsme upekly koláče, krůtu a vepřové, (maso se jedlo za studena, aby nemusel nikdo zůstat doma a kuchtit) Udělaly jsme asi tak tunu bramborového salátu. Táta sehnal pivo - jmenovalo se Herold a bylo děsně dobrý. Doma v paneláku se srazily stoly, takže se nás 12 vešlo a bylo to fakt bezva. Smile
Varda Elisabeth

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 14:14
to bych bral taky, bohuzel karin ma asi dva miliony pribuznych, takze bude na muj vkus oooobr svatba.. Neutral Smile
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 15:47
Makavelina napsal:
Taky jsem nesnila o šatičkách a závojíčku, fakt jsem chtěla jen jít na úřad, říct si ANO a jít domů. Nelíbila se mi moje svatba, nemám z ní zážitek, jako mají třeba jiní. Hraní si na něco na co nemám a co nechci být mě fakt na vlastní svatbě nebavilo. Chtěla jsem si vybrat kytku, ale nenene tchýně už mi nechala udělat ŽLUTÉ RŮŽE které nesnáším. K obědu kachna se zelím v "restauraci" na náměstí, kde se mi to absolutně nelíbilo. Mašle na lžících na polévku a zametání talíře před hospodou na chodníku mě pak totálně rozsekali, nerada na svou svatbu vzpomínám protože nebyla podle mých představ, ale než se hádat tak jsem se snažila celou dobu dělat že je všechno OK a pak rychle domů. Máme ze svatby jedno blbé video, pár ošklivých fotek, jediné co se mi líbilo je že mi dovolili vybrat si hudbu (Oldfielda), ale to asi 3 minuty před obřadem. No ble, nechci na to ani vzpomínat, hlavní je že mám svého muže který se pyšní prstýnkem Mr. Green

Tak teraz už viem, prečo na mňa pôsobila tvoja svadobna fotka mierne nepatrične Smile

Inak presne dnes ma niekoľkokrat za deň napadlo toto vlakno a dnes som mal take stavy, že by som sa hned išiel oženiť s ....., dokonca obaja mame potrebny vek, ale vždy ked idem na "škotsky zaťah", hovorim si, ako sa nikdy neoženim Very Happy
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 18:05
jak zde již bylo zmíněno, kdo byl před 21. rokem života svobodný byl divný. dnes je to tak, že kdo je před 25ti pod pantoflem je ještě divnější Smile
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 4. říjen 2017 17:06
V pátek jsem byl kamarádce na svatbě a byl tam takový vágus co tam furt fotil... měl jsem za to, že to je někdo od ní nebo od ženicha... prostě strýček co somruje před kauflandem aby měl na krabičák a rodina ho pozvala na svatbu aby se jednou za rok najedl... teď jsem se dozvěděl ještě větší srandu - toho chlapa nikdo neznal a tedy přišel se tam jen zadarmo najíst... Very Happy no jo, výhoda megavelkých svateb... Very Happy sranda jestli to tak dělá i vícekrát...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 00:15
Tak co, už plánujete svatby? 🤣
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 18:41
Anxious
jako jsem s přítelkyní už 5 let a popravdě nevím k čemu by mi svatba byla - kromě udělání radosti tetičkám a babičkám, aby se mohly zadarmo najíst... Very Happy Very Happy Very Happy to ty prachy radši utratím za chlast Very Happy
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 18:57
Jen počkej, až ti přítelkyně začne dělat ramena. Prakticky každá po tom touží, ačkoliv to neguje Razz Jediné to jistí výlet na západní pobřeží s návštěvou Las Vegas Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 20:01
Kua... já už budu mít 8 let... a do svatby se taky neženu... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 8 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna