Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vy a svatba

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 25. březen 2009 21:37
ježiš to bych se vožral.... jako vždycky na svatbě....
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 25. březen 2009 21:40
Já půjdu v létě na druhou svatbu mamky nejlepší kamarádky. Už se zas těšim až se pořádně ožeru Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 25. březen 2009 22:38
Ja by som sa oženil v 20; takmer všetky osobnosti sa ženili v mladom veku a potom prišiel rozvod a za par rokov dalšia svadba Slinták
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 2. duben 2009 20:57
za par rokov si ginzo vezme tu ktoru naozaj miluje Mr. Green , moju Ludmilku Mr. Green
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 2. duben 2009 21:15
Question Question Question LOL Question
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 2. duben 2009 22:04
tak to rozvedte, dneska je tu nuda, tak aspon nejakou aferku Mr. Green
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 19:16
ženil jsem se v 29ti a už bych to asi neudělal d'oh!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 6. duben 2009 20:14
Vdávala jsem se ve 20ti. S dnešním rozumem bych to už neudělala. Ale tenkrát jsem byla šťastná a fakt je, že pro slečnu je to asi ten největší důkaz lásky. Časem sice zjistí, že láska je o něčem jiném, než o bílých šatech a zlatém prstýnku, ale je to poslední šance být na chvíli opravdová princezna.
Kdyby mi v 18ti milý řekl, že mne miluje, ale že spolu budem jen tak, že svatba je jen úřední komplikace, tak bych asi byla smutná a nikdy bych úplně neuvěřila, že se mnou opravdu chce zůstat celý život. Měla bych pocit, že si pořád nechává ústupovou cestu.
Kdyby mi to samé řekl někdo teď o 20 let později, tak ho pochválím za rozvahu a ani mne nenapadne o jeho citech pochybovat.
Neznamená to, že mám dnes víc rozumu, prostě se jen změnil úhel pohledu.
Počítejte s tím, že sen o nevěstě a slibu na celý život má v koutku dušičky každá holka. Je to prostě hoooodně zakořeněná tradice. A nedá se říct ani že je dobrá, nebo špatná. Mně se to líbilo i když to nehodlám opakovat Smile
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 06:51
opět, Vardo, dík - lépe bych to neřekla. Ale - je fakt, že za mého mládí Laughing holka, která ve 20 nebyla vdaná, byla divná. No a já navíc, nejen, že jsem se chtěla vdávat, ale jsem i "musela", což v té době také byla běžná tradice. To zase souviselo s neznalostí antikoncepce. Resp. se všichni tak styděli o něco někde požádat, že radši....No když nad tím tak přemýšlím, tak jsme byli pěkní hlupci a tupci v tomto směru. Dnes je to teda zase až moc rychlé - když mi holky v devítce (i ty staší v osmičce) vypráví své sexuální zážitky - zírám...Ale jsem za tuhle uvolněnou dobu ráda. A přesně, co říká Varda - každá holka má v duši sen o svatbě, bílých šatech...(jen má dcera neee Brick Wall ), ale já už jednou vdaná byla a...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 07:38
Taky jsem nesnila o šatičkách a závojíčku, fakt jsem chtěla jen jít na úřad, říct si ANO a jít domů. Nelíbila se mi moje svatba, nemám z ní zážitek, jako mají třeba jiní. Hraní si na něco na co nemám a co nechci být mě fakt na vlastní svatbě nebavilo. Chtěla jsem si vybrat kytku, ale nenene tchýně už mi nechala udělat ŽLUTÉ RŮŽE které nesnáším. K obědu kachna se zelím v "restauraci" na náměstí, kde se mi to absolutně nelíbilo. Mašle na lžících na polévku a zametání talíře před hospodou na chodníku mě pak totálně rozsekali, nerada na svou svatbu vzpomínám protože nebyla podle mých představ, ale než se hádat tak jsem se snažila celou dobu dělat že je všechno OK a pak rychle domů. Máme ze svatby jedno blbé video, pár ošklivých fotek, jediné co se mi líbilo je že mi dovolili vybrat si hudbu (Oldfielda), ale to asi 3 minuty před obřadem. No ble, nechci na to ani vzpomínat, hlavní je že mám svého muže který se pyšní prstýnkem Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 7 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna