Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vydávání občanek a řidičáků

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady

máte rádi vyřizování na úřadech?

Hlasování není časově omezeno.
Jasná věc nedělám nic jinýho:
6% 6% [ 1 ]
Dlouho jsem tam nebyl:
50% 50% [ 8 ]
Ne nikdo už mě tam nedostane!:
43% 43% [ 7 ]
Celkem hlasů : 16 / Hlasujících: 16
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Vydávání občanek a řidičáků

Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:12
Byl jsem nedávno se ségrou vyřizovat občanku, fakt humáč, fronta lidí nakonec jsem si tam připadal jako nějakej podčlověk, protože se mnou jednali jak s nějakým debilem-děcko který se prostě tady narodí a má oba rodiče české národnosti tak je celkem logický že ona taky bude česká národnost, chyba lávky 14ti denní průtahy kvůli státnímu občanství a výsledek milostivě po zjištění že babička její babičky ze strany dědečka byl čech a nějakej půlláník milostivě vydali papírek o velikosti A5-státní občanství,tak sem radši rezignoval a ať to chodí vyřizovat někdo jinej! U řidičáků jsou zas děsný fronty a taky relativně protivní uředníci a při placení správního poplatku se lítá o jednoho okýnka ke druhýmu-samozřejmě že fronty sou všude...
on les aura!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:17
Já obecně nesnáším všechny úřady a úředníky, někdy tam čekáte aji dvě hodiny, dostanete se k okýnku a tam navíc protivná a škaredá babizna, tak to mám někdy chuť.....jo tady se má mluvit slušně....takže mám chuť aby její obličej zavadil o mou pěst....

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:21
Jo vidíš na to jsem ještě v zápalu zapomněl-protivný úradničky-jedno naprosto přetížený okýnko a u dalších si baby pilujou nehty a brouzdají po internetu!
on les aura!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:24
Škoda mluvit....nechcu svými hrubými výrazy špinit tohle fórum.

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: so 6. srpen 2005 14:09
Na úřady skoro vůbec nechodím, jen když je to nevyhnutelně nutné - pro občanku a pas. Ale fronty jsou strašný. Nejhorší je to však na poště, kam chodím docela často. Z 5 okýnek jsou otevřená jen 2 a u těch je fronta na zbláznění Evil or Very Mad
Mlč a nic se ti nestane!

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 23:10
Hmmm, ourady. Kdybych si vzpomnel na to, jak jsem potreboval potvrzeni z katastrofalniho ouradu o vlastnictvi pozemku a nemovitosti, tak... Radeji nemluvit Rolling Eyes Mad

Na druhou stranu s obcankou a pasem jsem to mel "jedna dve". Prisel jsem, 2x jsem cvaknul na strojku, jednou na obcanku, jednou na pas, v dobe cekani jsem vyplnil oba formulare, a pote jsem hral napinavou hru, ke kteremu okynku se dostanu prvni, nakonec vyhral pas a hned pote byla obcanka.
Celkova doba cekani - cca. 10min. Za mesic jsem si prisel pro oboji, jen za pas chteli penize, takze jeste jedna fronticka malicka u kasy, kde se pipka bavila s jinou pipkou a lide na ni cca 5 min (!) cekali. Zajimavy pristup... Neutral Nemam nic proto, aby se vykecavala do aleluja, pokud pritom bude hybat rukama a prijimat penizky, ci kdyz nebude mit co delat, ale takhle?

Stejne to ale i napodruhe neprekrocilo 10min. Asi jsem mel nejake neuveritelne stesti Laughing

To se mi nestava casto Laughing
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 23:59
Hehe, Trodas umí i pochválit... Applause
Jinak souhlasím. Občanku i pas jsem měl raz dva... Totéž s přihlášením nebo odhlášením auta - to se s dobou cca před 5 lety nedá srovnávat...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 16:54
No když už jsme u té občanky... Nepochopím, proč při výměně občanky dostanete ten náhradní papírek a stejně to není plnohodnotný papír, protže na poště vám za to nic nedaj! Jak já jsem se nalítal a navztekal, když jsem měl ten papír a potřeboval jsem vybrat přídavky(tehdy ještě přes poštovní poukázky d'oh! )?! No baba na mě chrlila předpisy a kdovíco a na hlavní poště jsem byl i u šéfové, ale nic naplat, všechny si mlely to svoje: Pouze občanka a pas! A jelikož já nemám pas, tak sjem byl v pr*eli... d'oh! A vůbec nepomohlo, že jsem jim mával před očima papírkem od policemanů, řidičákem, ISICem, studijním průkazem a všude byla moje fotka a údaje! Brick Wall Brick Wall Brick Wall
A já ty prachy nutně potřeboval do brna na přežití! Pray
Naštěstí mě zachránila hodná doručovatelka, odchytili jsme si ji a domluvili se s ní a ona mi to na druhý den donesla... Díky moc za to jsem ji dal 50 Kč a čokoládu myslím. Mr. Green
Proč člověk musí mít problémy s nafoukanýma úředníkama a nakonec ti dobří lidé se najdou pouze u těch na "nižším postu"? d'oh! Brick Wall

Všechno je to v lidech a naštěstí dobří lidé ještě úplně nevymřeli! Pray Dance Applause
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 22:03
Jo, CZ Pošta je fakt něco. Ale s tím, že bych nic nedostal bez občanky, nemůžu souhlasit. Shame on You Pravidelně k tomuto účelu používám řidičák nebo služební průkaz. Jednou jsem dokonce použil zbroják. Bez problémů. Jde vždycky o ty lidi, co tam dělaj. Manželka mi vybírá poštu na moji občanku. Jak říkám, všechno jde. Jen by při větším návalu zákazníků mohli otevřít víc přepážek.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 22:10
Bugi napsal:
Jo, CZ Pošta je fakt něco. Ale s tím, že bych nic nedostal bez občanky, nemůžu souhlasit. Shame on You Pravidelně k tomuto účelu používám řidičák nebo služební průkaz. Jednou jsem dokonce použil zbroják. Bez problémů. Jde vždycky o ty lidi, co tam dělaj. Manželka mi vybírá poštu na moji občanku. Jak říkám, všechno jde. Jen by při větším návalu zákazníků mohli otevřít víc přepážek.


Tak to nevím, kam na poštu chodíš, ale na těch u nás máš fakt smůlu. Rolling Eyes Prostě ti je schopna na přepážce rozevřít jejich řád, či paragrafy nebo co to bylo a hotovo! Brick Wall Psal jsem, že je to v lidech. Wink Nebýt té hodné doručovatelky, tak jsem měl s tím velké problémy a oplítačky, musel bych běhat na socku atd... d'oh!
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna