Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vydávání občanek a řidičáků

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady

máte rádi vyřizování na úřadech?

Hlasování není časově omezeno.
Jasná věc nedělám nic jinýho:
6% 6% [ 1 ]
Dlouho jsem tam nebyl:
50% 50% [ 8 ]
Ne nikdo už mě tam nedostane!:
43% 43% [ 7 ]
Celkem hlasů : 16 / Hlasujících: 16
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 22:15
Takze radsej ani nemam starnut ked mam 14? Mr. Green

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 22:19
Ja kdyz jsem si delal obcanku tal me pekne namychla jedna baba. Vyplnil jsem papir a postavil se do fronty. Cekal jsem v ni jak debil 30 min!! Prijdu k oknu, ta jezibaba co tam byla se na to podivala a rekla me ze me tam chybi nejakej udaj. A tak ja na ni slusne jestli me pujci tuzku, ze to tam rychle dopisu. Samozrejme me rekla, ze ne, ze na stalo je tuzek hodne a at nezdrzuju frontu. Dospal jsem par znaku a znovu si vystal tu 30ti minutovou frontu. A na konec me rekla : "No vidis ze to de" Ja si tam normalne pripadal jak v prvni tride. Mr. Green
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:16
romulus - nahodicka Wink Razz Ale fakt to bylo bezproblemovy, no Very Happy


Ricky - paneboze, toz to je navrazdu... A este si na tobe ty pipky urcite zgustly s tim, ze si mas vymenit (ci nenechat slohnout) obcanku v cas, ne? To by me dostalo... Mad


Bugi - tvoji postu ti zavidim. Ceska Posta je, podle me, druha nejhorsi instituce v Ceske Republice - hned po Terorcomu Neutral

Tadyhle jsem popsal jednu svou zcela BEZNOU a uspesnou a vlastne bezproblemovou navstevu na poste Surprised

http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=236
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:25
trodas napsal:
Ricky - paneboze, toz to je navrazdu... A este si na tobe ty pipky urcite zgustly s tim, ze si mas vymenit (ci nenechat slohnout) obcanku v cas, ne? To by me dostalo... Mad

No byl u toho se mnou můj taťka, takže za vraždu naštěstí nesedím, ale určitě by mě osvobodili, že to bylo v sebeobraně... Mr. Green
No i kdybych ji šel vyměnit dřív, nic by to neměnilo na tom, že měsíc je měsíc a ty přídavky bych stejně vybíral na ten papírek jen o měsíc dřív... Rolling Eyes Poučil jsem se a raději jsem si jednou zašel a postál na socce vyřídit posílání na účet a od té doby se snažím na poštu co nejméně... Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 29. červenec 2008 22:42
Nevíte, za jak dlouho se teda vydává po zažádání řidičák? Tady na MDČR píšou "žádosti se vyřizují v zákonem stanovené lhůtě, nejpozději do 20 dnů" - to jsou pracovní dny (4 týdny) nebo komplet 20 dní (3 týdny bez dne)???
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: st 30. červenec 2008 10:25
jestli si z mensiho mesta/okresu tak tam muzes zavolat, muj ridicak uz meli po tydnu na urade tak sem si tam zasel..

kdyby to byly pracovni dny tak tam napisou asi do 20 pracovnich dnu, ne? Think
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 2. srpen 2008 13:03
No nevim, jestli je Karlovarský kraj menší okres... Ale tak kašlu na to, za 10 dní tam zajdu a to už bude určitě.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: so 2. srpen 2008 15:06
kraj neni okres Wink ja chodim na urady do bohumina, tam je to maly (nikdy na nic necekam, max 5minut, nejake veci jako poradove cisla znaji jenom z doslechu) takze stacilo zavolat a potvrdit si to Smile
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 4. srpen 2008 11:21
Byl jsem si nyní pro výpis karty řidiče kvůli profesnímu průkazu na náklaďák. vydávají tam řidičáky a vše okolo pro celo Prahu. Jít tam 3hod. před tzavíračkou je blbost, protože již není pořadí. Stál jsem tam asi hodinu ráno před otvíračkou a byl jsem 10tý. V době otevření tam již byla fronta cca 300!! Shocked Shocked Brick Wall Brick Wall lidí
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 4. srpen 2008 12:39
já když jsem byl vloni měnit řidičák, tak jsem si byl podat žádot první týden v osmém měsíci a čekal jsem asi 20 minut. když jsem si pro něj byl v září, tak na žádostech byla řada tak asi na hodinu. na výdeji jsem čekal ca 5 minut. tyhle věci je lepší dělat o prázdninách
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna