Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vydělávání přes internet

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK

Vydělávání přes internet

Zasláno: út 8. listopad 2005 18:07
zkoušeli ste někdy inzeráty typu: výdělek 2-4000 korum týdně a po zaplacení 100 korun vám pošlou veškeré informace a podobně? víte vůbec na čem sou takovýhle zisky založeny? Wink ale jako vydina to je hezký dokud nepřijdete na fintu Wink

co si o tom myslíte
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 18:13
Nikdy jsem to nezkusil a zkoušet nebudu. Podle mě je to pěkná všivárna a je mi líto těch, kteří naletí... A toho majitele "firmy" bych.. no radši nic...
Mlč a nic se ti nestane!

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK

Re: Vydělávání přes internet

Zasláno: út 8. listopad 2005 18:25
Bond napsal:
zkoušeli ste někdy inzeráty typu: výdělek 2-4000 korum týdně a po zaplacení 100 korun vám pošlou veškeré informace a podobně? víte vůbec na čem sou takovýhle zisky založeny? Wink ale jako vydina to je hezký dokud nepřijdete na fintu Wink

co si o tom myslíte

rekl bych ze letadlo,nebo jen jako navnada Wink

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 18:25
no on je problém v tom že žádnej majitel není jsou to jen lidi

no abyste měli představu tak tady je jeden mail který mi přišel

kód:
 Dobrý den,
dovolte, abych Vám představila projekt WON (Work On Net – práce na internetu)
                            (slovo WON = vítězství)

Jedná se o fungující a všem dostupný projekt domácí práce.
Pracujete pomocí počítače a internetu. 10 000 – 20 000,- Kč vedlejšího výdělku měsíčně je ověřená realita! A to jen za 10 – 15min. práce denně či obden!
Mnoho lidí má zafixováno, že těžká dřina a lehce vydělané peníze = podvod. V dnešní době tomu tak není.
Nejedná se o žádné letadla ani jiné nabídky založené na matematických klamech.

WON
- nabízí poměrně jednoduchou práci se slušným výdělkem. Pracujete doma u počítače a nemusíte nikam chodit. Ani nemusíte nikomu nic vnucovat a nikoho přemlouvat. Práce spočívá v každodenním podávání inzerátů přes internet. To vše zdarma a nemusíte mít s tím žádné zkušenosti, neboť veškeré informace, co, jak a kde inzerovat, obdržíte.
- celkové náklady na pořízení WON know-how jsou snad všude 200 Kč, ale u mě je to 100 Kč! Za tyto peníze Vám zašlu rozsáhlý dokument v elektronické podobě, pojednávající zblízka o tomto odvětví byznysu na internetu. Najde v něm zcela podrobné instrukce, rady a tipy. Dnes už na tomto projektu pracuje mnoho lidí na světě a velmi dobře se jim to vyplácí.
- WON je legální. Nejedná se o klasický ,,řetězový dopis“, protože peníze nikomu neposíláte jen tak. Za svoje peníze si totiž kupujete produkt, informace k započetí vlastního podnikání, na které nepotřebujete žádné zvláštní vědomosti, či dovednosti. Nepoužívá se metoda hromadného rozesílání e-mailů (SPAM), která je nyní velmi nežádoucí. Na tomto právě mnoho systémů krachuje.
- Uváděný zisk je reálně dosažitelný! Systém WON je vymyšlen tak, že dokáže poskytovat trvale udržitelný slušný vedlejší příjem, a to pomocí velmi jednoduché práce.

FANTASTICKÁ MOŽNOST JAK SI ZAJISTIT TRVALÝ PŘÍJEM
        BEZ ŠÉFA – VOLNÁ PRACOVNÍ DOBA!

 Zkušenost jednoho člověka, který tuto práci vykonává dodnes (toto bylo nalezeno na internetu):
Říkal jsem si že 200,-Kč (!!U MĚ VÁS TO VYJDE JEN NA 100Kč!!) v dnešní době není mnoho. A slibovaný zisk 20.000 za měsíc? No- to by bylo za 200 korun velmi dobré. Objednal jsem si tedy z adresy č. 3 potřebné materiály a instrukce. Byl jsme mile překvapen, když jsem viděl jejich kvalitu a čistotu zpracování. Nejedná se vůbec o ŽÁDNÉ bláboly, které již každý zná, ale o plnohodnotné rady a informace, jak začít pracovat v moderní éře jednadvacátého století. Pod těmito materiály není nikdo podepsán, ale jde vidět, že ten člověk už s tím má veliké zkušenosti a nechce si je nechávat jen pro sebe.
Začal jsem pracovat přesně podle instrukcí. První měsíc mi nedošla ani koruna - to jsem ale věděl, systém je tak postavený, prostě první měsíc pracujete a pak dostanete odměnu, která však již chodí pravidelně každý den! Po měsíci práce se s objednávkami na WON - know-how roztrhl pytel. První den mi došlo šest objednávek - 1200 korun jsem měl v kapse. Druhý den bylo deset objednávek - 2000 Kč. Třetí den došla jen jedna, další den došly zase čtyři objednávky... Bylo to vzrušující, čekat, až projde pošťák a hned se jít podívat do schránky a vědět, že tam budou peníze. Po dvou měsících práce už inzeruji míň a pravidelně mi chodí 2 až 4 objednávky denně, což mi zajišťuje měsíční příjem 14.000 korun! Kdybych inzeroval každý den a na více inzertních stránkách, byly by moje zisky ježtě vyšší, ale na to jsem již moc pohodlný, a 14.000 Kč přivýdělku k normálnímu platu mě bohatě stačí. Fakt je to super systém a všem to doporučuji!
O.K. z Olomouce

Jak začít pracovat?
Pokud máte denně či obden čas připojit se na 10 minut k internetu, je to práce jako dělaná právě pro Vás. Níže je uvedená adresa. Na tuto adresu zašlete v důkladně zabalené obálce
100 Kč, obálku zalepte třeba i lepidlem, aby se náhodou neotevřela nebo neskončila v tzv. kontrolních rukách! Zároveň do obálky vložte lístek se zřetelně a tiskacím písmem napsaným Vaším e-mailem, na který chcete WON know- how poslat. Na Váš e-mail Vám do týdne přijde vše potřebné k okamžitému zahájení práce. (Produkt posílám ihned, jakmile mi dojde obálka s Vaším požadavkem.)

!!!NEVÁHEJTE A JDĚTE DO TOHO!!!
Vždyť 100 Kč není zas tak moc! Na to máte určitě i Vy! A potom se Vám to bude vracet měsíčně 100krát!! Po zapracování i vícekrát!!

Je jen na Vás jak se rozhodnete! Taky jsem dlouho váhala, ale nakonec jsem to zkusila a NELITUJI! Mi to opravdu slušně vydělává! Vřele tento přivýdělek DOPORUČUJI!


S pozdravem
Lucie Vejvodová



Lucie Vejvodová
Dr. Jurenky 693
262 72 Březnice
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 18:49
hehe !won=vitezstvi (pokud delate PHP ctete WON se nerovna vitezstvi Mr. Green ). Won = minulý cas od SLOVESA vítezit Razz .

Jinak, k cele zprave mam taky vyhrady, jenom jsem to precet a uz je z toho citit ta naivni hloupa prvoplanovitost Brick Wall
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 18:52
Szkepek napsal:
Jinak, k cele zprave mam taky vyhrady, jenom jsem to precet a uz je z toho citit ta naivni hloupa prvoplanovitost Brick Wall


no tak tady mám pro tebe ještě jeden Mr. Green

kód:

  DOMÁCÍ PRÁCE
 kopírování disket
 
 Marek Šabršula
 Hošťálková 267
 756 22 HOŠŤÁLKOVÁ
 
 Jedná se o práci určenou pro majitele nebo uživatele PC. Práce je založena na
 kopírování disket a rozesílání volně šiřitelného software (např. Bzip, URLsearch, dcf
 47 apod.). Nejedná se žádný podvod!! Práce není časově náročná, většinou
 postačí půl hodinky denně.
 Veškerý materiál, potřebný k okamžitému zahájení této činnosti, Vám zašlu
 poštou, jakmile potvrdíte svou objednávku. Chcete-li co nejdříve začít s touto
 prací, vytiskněte si přiloženou objednávku, vyplňte ji a zašlete mi ji poštou spolu s
 kopií potvrzení o zaplacení 100,- Kč (tato částka slouží k uhrazení mých nákladů
 - inzerce, tisku letáků, nákupu disket a poštovného). Peníze pošlete poštovní
 poukázkou typu C. Jestli chcete ušetřit pár korun za poštovní poukázku,
 můžete stokorunu poslat poštou přímo s objednávkou. Obálku označte DISKETY
 
 Vaše zisky se budou pohybovat zhruba od 2 – 4000,- Kč týdně. Způsob výplaty
 si můžete určit vy sami. Nejčastěji se tak děle formou poštovní poukázky.
 Dále Vás ujišťuji, že údaje, které o Vaší osobě uvedete v objednávce (jméno,
 adresa), budou využity pouze k vedení mé administrativy a žádné další osobě je
 nesdělím.
 
 S pozdravem
 Marek Šabršula
 
 …………………………………………………………………………………………………..
 
 OBJEDNÁVKA
 
 Objednávám u Vás domácí práci - kopírování disket.
 
 Jméno a příjmení:
 
 Ulice:
 
 Město, PSČ:
 
 Datum:
 
 Podpis:
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 19:00
tak to bondiku zkus, pak dej vedet jestli videlavas a my se kdyztak pridame, abychom meli na SXG75 Mr. Green
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 19:02
kenas napsal:
tak to bondiku zkus, pak dej vedet jestli videlavas a my se kdyztak pridame, abychom meli na SXG75 Mr. Green


no ono se tím dá vydělat

protože ty lidi co si to přečtou tak na tou vidinou začnou uvažovat a tak ty peníze pošlou. Ale když si to vezmeš a něco vymyslíš sám a napíšeš o tom adáš to do nějakýho inzerátu tak ješě ke všemu tu 100 ušetříš Wink
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 19:04
Bond napsal:
kenas napsal:
tak to bondiku zkus, pak dej vedet jestli videlavas a my se kdyztak pridame, abychom meli na SXG75 Mr. Green


no ono se tím dá vydělat

protože ty lidi co si to přečtou tak na tou vidinou začnou uvažovat a tak ty peníze pošlou. Ale když si to vezmeš a něco vymyslíš sám a napíšeš o tom adáš to do nějakýho inzerátu tak ješě ke všemu tu 100 ušetříš Wink


Pak te lidi zazalujou, ze jsi jim nic zajimavyho neposlal, ze to vedeli sami a ze si je okrad o penize Shame on You
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 19:13
koukni na www.hyperinzerce.cz do brigád a do nabídky to je totálně plný tímhlectím tak jak by na to moh někdo přijít
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna