Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vydělávání přes internet

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 9. listopad 2005 16:09
Je to nesmysl. Prvně v těch jejich "nabídkách" neuvádějí ani způsob výdělku, ba snad ani nějaký stránky. Maj tam fůru keců o tom jak vydělám a popis jednoho spokojenýho zákazníka (kerýho si vymysleli) a tim to hasne. Nechápu lidi co tam ty prachy pošlou - buď zoufalý anebo důchodci Brick Wall
What's up?

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 10. listopad 2005 07:53
Pokud chcete zkusit vydělávat přez internet alespoň trochu solidněji vypadající nabídky najdete na www.emobile.cz Slušně vypadá tenhle link http://info-mail.er.cz/pages/index.php?refid=wewerka007 Ale jeden nemůže vědět vše tak mi to zdrbněte třeba prohlédnu.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 10. listopad 2005 15:57
Suhlasim s Bezym...firma,alebo jednotlivec,ktory do ponuky neuvedie konkretnu zarobkovu cinnost,ale iba to okeca,nie je doveryhodny a vacsinou je to podvod na ludi.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK

Re: Vydělávání přes internet

Zasláno: čt 31. květen 2007 20:21
Sprandi napsal:
Mno tak co si o tom myslite? Zarabate aj vy cez net? Ake su rizika?

Já myslím že ano Mr. Green
ano
u mě je riziko, že se mi nebude chtit dělat a nic nevydělám (což se často děje) Mr. Green Mr. Green
Veselé Vánoce!

Danek (0)
Anonymní




0,- VK

Výdělek na internetu

Zasláno: po 17. červen 2013 16:53
Spolehlivý přivýdělek: http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno/vmrozsir

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce. Link jsem upravil na něco relevantnějšího; jenda^^

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: po 17. červen 2013 18:08
Běž s ermailem do prdele, ty spolehlivý přivýdělku Mr. Green http://blog-ovsem.blogspot.cz/2012/03/podvod-jmenem-ermail.html
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 20:17
Myslím, že nic jako spolehlivý výdělek přes email už neexistuje. Týdně mi do emailu chodí spousty spamů, jejichž "odběr" nestačím odhlašovat. Populární je už nový typ spamu nabízející práci. Fakt síla. Nejlepší výdělek na internetu je podat inzerát na bazoši či někde a prodat nějaký starý krám. Ale osobně nesnáším vyplňování složenek...Příště na dobírku už nic neposílám. Stačí už ta blbá dodejka.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna