Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vyhnutí se "eko" dani

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK

Vyhnutí se "eko" dani

Zasláno: so 25. září 2010 08:08
Takže fazol půjde pryč, jenže má to háček - ten háček se jmenuje tzv. "eko daň". Způsob se ztp je mi vcelku jasný, jenže ztp nemám/neznám. Existuje ještě nějaký jiný způsob, jak se tomu vyhnout (napsat nového majitele jen jako provozovatele nebo tak něco..)?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 25. září 2010 08:20
Tak jsem googlila a googlila a našla jsem jen toto:
kód:
Najdi si invalidního důchodce který má průkaz ztp-má značku na auto.
Zajeďte na evidenčku, tu zaplatíte. Prodej mu auto a přepiš to na něj. Za stejnou cenu on to prodá tomu, komu si chtěl prodat ty. On a ten druhý zajedou na evidenčku, tu zaplatí a pak zaplatí za přepis 800.
Ten důchodce neplatí eko daň je osvobozen. Druhý převod se ekodaň neplatí. Dokonce mám tuchy, že ten důchodce neplatí ani přepis.
Takže asi tak.
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 25. září 2010 08:50
Maki: však píšu, že toto tu nemůžu, bo nemám ztp a ani nikoho takového neznám... Ale jinak se to určitě bude hodit Smile
Zasláno: ne 26. září 2010 21:06
napadlo mě vydat se cestou prodeje na náhradní díly, leč bohužel, toto český zákon nějak neumožňuje tak, aby bylo možno vozidlo dále provozovat.... To tu není nikdo, kdo toto řešil nebo ví, jak na to?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 27. září 2010 15:06
jeden známý to udělal tak, že místo toho aby to auto koupil, tak si ho smluvně zá úplatu dlouhodobě pronajal, s tím že se bude starat o veškeré věci kolem, včetně placení zákonné pojistky. a ušetřil 10000,- páč se jednalo o favorita Twisted Evil
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 27. září 2010 17:30
nakonec jsme to pořešili taky takhle podobně
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna