Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

VyHození - čtvrtý úkol

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

VyHození - čtvrtý úkol

Zasláno: ne 9. říjen 2005 23:49
VyHození!

Čtvrtý úkol je tu. Tento úkol bude první, kdy dostanete odlišná zadání a úkol tak bude nespravedlivý. Nedá se ale nic dělat. Hra je hra…

Brzy obdržíte formou SZ tři jména známých osobností. Z těchto osobností si vyberte jednu, o které si myslíte, že se vám s ní podaří nejlépe splnit úkol. Tímto úkolem bude založení diskuse, kde budete vystupovat jako zvolená osoba, ale tak, abyste svoji novou identitu co nejdéle udrželi v tajnosti. Svůj první příspěvek pojměte jako pozdrav vybrané osoby čtenářům našeho fóra. Nadpis diskuse bude ve formě „Nový + vaše přezdívka“ (příklad: Nový Romulus).
Ostatní soutěžící, ale i ostatní čtenáři vám budou klást všetečné otázky, na které máte za úkol odpovídat. Nesmíte ve svých odpovědích lhát, ale můžete odpovídat vyhýbavě, nebo neúplně. Zvolíte-li si osobnost ženského pohlaví, nesmíte psát v mužském rodě. Čtenáři a protihráči se budou snažit vaši identitu odhalit. Po případném odhalení identity ve své roli pokračujte dál a snažte se ještě co nejvíc zaujmout čtenáře.

Čtenáři by měli vaše výkony hodnotit nejen podle doby, po jakou svou identitu utajíte, ale i podle toho, jak zábavné budou vaše odpovědi a jak se budete držet své role. Jako bonus jistě zapůsobí odhalení identity některého ze soků.

Hodně štěstí v nové roli přeje realizační tým…
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..
Příspěvek upravil 1× romulus, naposledy pá 28. říjen 2005 23:18.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 9. říjen 2005 23:53
Skvělý nápad. Už se těším na odhalení skrytých Stars. Mr. Green Těšte se na všetečné otázky. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 9. říjen 2005 23:57
Poznámka: V případě výběru zahraniční osobnosti předpokládejme použití tlumočníka. Nemusíte nám tu psát anglicky... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 10. říjen 2005 00:04
jej...presne toho jsem se bal-resp."nutnosti"byt tento tyden kazdy den u netu,protoze ve St rano odjizdim kvuli praci a vracim se ve Ct vecer d'oh!

ale napad je to dobry kluci... Applause
Zasláno: po 10. říjen 2005 00:31
a KDE tu diskuzi zalozit?Prislo by mi nejlogictejsi tady v sekci,ale to zas muzou jen admini...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 10. říjen 2005 00:33
jardas napsal:
a KDE tu diskuzi zalozit?Prislo by mi nejlogictejsi tady v sekci,ale to zas muzou jen admini...
aha, pardon... povolím to na tento týden všem...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: po 10. říjen 2005 09:30
Supeeer. Akorát holt musíte bejt furt u kompu no Mr. Green Mr. Green Teď se pozná, kdo to se soutěží myslí vážně
Kdyby pívo píču mělo, nic by nám už nechybělo.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 10. říjen 2005 12:03
Zatííím nejjjjjjjjlepšííííííííííííííí úkol Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green

a musím vás tentokrát i pochválit Dance


jardas napsal:
jej...presne toho jsem se bal-resp."nutnosti"byt tento tyden kazdy den u netu,protoze ve St rano odjizdim kvuli praci a vracim se ve Ct vecer d'oh!

ale napad je to dobry kluci... Applause


a tolik času ani potřeba nebude
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 10. říjen 2005 20:32
Kua,ja to serem...pridem sem po 5 hodinach,uz styria odhaleni a siahodlhe diskusie...to este stihate sledovat a rozmyslat nad tym,kto moze byt aka osobnost? d'oh! Brick Wall

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 10. říjen 2005 20:33
K tomu mám jen jedno slovo. Jo. (Ale dá to fušku). Mr. Green Jinak skvělá zábava, ne?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna