Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

VyHození - deváté hlasování

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I

Tak koho se zbavíme tentokrát?

Hlasování ukončeno 20.11.2005 23:53
» Ricky:
76% 76% [ 10 ]
jardas:
23% 23% [ 3 ]
Celkem hlasů : 13 / Hlasujících: 13
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 22. listopad 2005 21:57
jardas napsal:
desaty ukol je asi Bobrik trpelivosti Very Happy prave jsi prohral HOne Mr. Green Mr. Green

He he to mi připomnělo vtip:
To takhle jde chlap po lese, zabloudí, už se tam potácí tři dny, je hladový, promrzlý, vyčerpaný. Najednou, kde se vzala, tu se vzala, chaloupka. Chlap nakoukne do okénka a vidí rodinku, otce, matku a dceru u stolu. Jak je hladový, tak zaťuká na dveře. Nic. Je opravdu moc vyčerpaný, takže zkusí kliku. Vejde dál a ptá se, zda by nemohl dostat něco k jídlu. Nic. Tak zkusí ochutnat. Rodinka mlčí, ani se nehne. Tak sní všechny tři talíře polívky. Rodinka i nadále nic. Tak sní i vepřo knedlo zelo, co tam mají. Oni nic. Tak si lehne na gauč. Jak je tak příjemně najezen, všimne si dcery. Říká - hm, není špatná. A protože se nebrání, tak si ji na chvíli "půjčí". Rodinka stále jako zařezaná. Po chvíli se podívá na matku - no, trochu starší ročník, ale pořád to jde. Tak si na chvíli půjčí i matku. Rodinka naprosto neuvěřitelně stále vůbec nic nepodniká, ani se nehne. Za chvíli se podívá na otce. Teď už přemýšlí o hodně dýl, ale nakonec vstane, že si půjčí i jeho. Načež otec prohlásí:
- "Tak to ne, buzeranta dělat nebudu!"
A matka na to:
- "Prohráls, jdeš vysypat koš!"
Laughing Mr. Green Slinták
Sorry za OT, ale já musel... Anxious Embarassed
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 22. listopad 2005 22:23
sice OT,ale dost dobry OT Laughing Laughing Laughing
Applause Applause
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 22. listopad 2005 22:43
hoši na VSN nemůže být nic OT Laughing

Ricky: super Mr. Green Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 23. listopad 2005 09:21
No já jsem se k tomu ještě nevyjádřil, tak se omlouvám teď. To, že jsem se tu ani neukázal není ani tak moje vina. Už předminulej tejden jsem psal, že mam disk v řiti, no a minulej tejden jsem ještě k tomu dostal angínu. Takže jsem se na internet nedostal vůbec. Když už jsem byl u PC, tak jsem se nějak snažil rozjet windows. To se mi naštěstí včera povedlo, takže už mám zase svůj původní windows. (No jasně, obnovil jsem ho celej, přece ho nebudu znova instalovat, abych mohl stahovat všechny ty aktualizace a updaty).
Takže příští úkoly už budu (snad) plnit Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Strana 4 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna