Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

VyHození - šestý úkol

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

VyHození - šestý úkol

Zasláno: ne 23. říjen 2005 23:55
VyHození!

Stala se strašlivá věc. Někdo ukradl Weitlessovi oblíbenou kachničku, kterou si brával ke svým pravidelným večerním koupelím do vany. To se musí prošetřit a pachatel musí být bezpodmínečně odhalen!!

Vaše soupeření jde pro tento týden stranou. Nyní se stáváte všichni členy zvláštní vyšetřovací komise, která má tento případ vyšetřit. Spolupracujte, doplňujte si vzájemně své poznatky, konzultujte své doměnky, požadujte vyslechnutí svědků a společně se shodněte na jediném. Kdo to udělal?!!!

Založím topic "Vyšetřování ztráty Weitlessovy kachničky", kde bude celé vyšetřování veřejně a v reálném čase probíhat. V průběhu týdne zde budu přinášet výsledky pátrání terénních vyšetřovatelů, výsledky výslechů svědků a podobně. Naše vyšetřovatele však řídíte vy. Řekněte si, jaké důkazy mají být zajišteny, jaké chcete vyslechnout svědky a podobně. Znovu připomínám, že jste tým. Nepřeji si žádné sólové akce, žádné tipy na pachatele bez řádných důkazů a podobně.

Vyšetřování veďte v topicu Vyšetřování ztráty Weitlessovy kachničky

Hodně štěstí při pátrání přeje realizační tým (hlavně poškozený Weitless a také já, protože se to s ním od té ztráty nedá vydržet)...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 18:44
je mozne kachnicku opravdu najit?Nebo jinak Arrow
mate vymyslen takovy pribeh,ze jsme prispravne konstelaci otazek a vedeni patrani schopni pachatele odhalit a kachnicku navratit tomu nestastnikovi Question
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 19:22
Jestli jste toho schopni záleží jen na vás...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 21:26
se dej k diplomatum-mluvi a nic nerekne Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 21:31
ale kdepak... tím jsem chtěl říct, že pachatele je možné odhalit a je možné mu čin i dokázat... jen vám to rozhodně neusnadníme... vždyť je teprve pondělí... Slinták
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 21:38
...teprve pondeli..OK budeme si hrat na schovku Wink

uz ted se omlouvam a dopredu hlasim,ze streda a ctvrtek budu pracovne mimo domov,tedy i mimo PC a VSN Crying or Very sad
Zasláno: pá 28. říjen 2005 11:59
Mrzi mne jak tento ukol probiha,resp.ze zatim nesplnil sve ocekavani a kachna nebyla nalezena.Uprimne nevim jak s vysetrovanim dal a navic za chvili odjizdim na moravu Idea ze bych se stavil u Weita doma a vzal mu byt z gruntu Question Mr. Green Mr. Green

Preji Vam krasny vikend kluci Very Happy
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: pá 28. říjen 2005 16:17
jardas napsal:
Mrzi mne jak tento ukol probiha,resp.ze zatim nesplnil sve ocekavani a kachna nebyla nalezena.Uprimne nevim jak s vysetrovanim dal a navic za chvili odjizdim na moravu Idea ze bych se stavil u Weita doma a vzal mu byt z gruntu Question Mr. Green Mr. Green

Preji Vam krasny vikend kluci Very Happy


Jak nenasla ? jenom dezertovala Mr. Green
http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?t=540&postdays=0&postorder=asc&start=140
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna