Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vyšetřování ztráty Weitlessovy kachničky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 16:54
jardas napsal:
Jedna otazka zustala nezodpovezena

jardas napsal:

Videl Te nekdo pri tom okusovani?

kolik a jakych lidi k ni mohlo mit pristup?Hlavne nas ted zajimaji outlocitne povahy a deti...


v byte tedy zijes sam?Nerikej,ze tam chodis jen Ty a sluzebna...vzpominej na navstevy-kdo byl u Tebe na WC a (snad)logicky pote i v koupelne???

mimochodem-naposledy spatrena minuly tyden-takze jsi se tyden nemyl??Fuuuuuuuuj Confused


V bytě žiju já a manželka. Okusoval jsem jako dítě, takže to už odnesl čas. Služebná k nám chodí 2x týdně, protože jsme oba časově zaneprázdněni. Služebná je němá a slepá, tudiž kachničku ani nezná. Myl sem se každý den. Sice to není ono ale myju.

HOne napsal:
Co tvá služebná? Má nějaký klíče? nemohla si je zkopírovat?nerní třeba napojení na CIA? nebo KGB? MI5? Prohledej ji,jeslti nemá u sebe nějakou štěniáci? jsi významná osoba,válíš se přece v milionech:D
A co tvoje manželka? neměla s tebou nějaký konflikt? neschovala ti ji někam?


Ano, válím se v miliónech (dluhů), ale služebnou znám od dětství a ona mě. Je to totiž moje kojná. Věřím jí jako nikomu na světě. S manželkou jsme jako dva andílci.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 16:54
no ja bych řek že lupice mohla dovnitr pustit sluzebna. jaka je jeji minulost, kdo ma jeste pristup do bytu?
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 16:58
Němá a slepá? Není možný, že zapomněla zamknout dveře do bytu a díky tomu se tam únosci dostali? Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 17:01
Potřebujeme seznam lidí, kteří byli v tvém bytě za poslední 3 týdny

EDIT: jo a zapoměl sem na záznamy kamer
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 17:06
tedy nejak nevim co uklidi slepa sluzebna Think jestli je opravdu slepa a presto je po jeji navsteve uklizeno,tak si s sebou evidentne nekoho vodi,aby delal misto ni(neni ted asi na miste resit dalsi trestny cin-tedy to mozne danove podvody a Schwartz system)
Jak je to s navstevama-kolik a jakych lidi u Vas bylo behem posledniho tydne ?
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 18:27
Mám pro vás první výsledky ohledání na místě činu.

Arrow domovnice tvrdí, že u Weitlessů se každý pátek a sobotu večer konají velké mejdany, kdy jsou celou noc otevřené dveře a tam i zpět se toulají davy (často podnapilých) lidí

Arrow v koupelně se našlo velké množství otisků prstů, podle velikostí lze usuzovat, že převážně ženských

Tohle bude těžké vyšetřování... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 18:30
no tak weitlessi ja bych řek že se ti složíme na novou a bude to jednodušší a opovaž se říct že k ní máš blízský vztah když jsi dovolil aby ji ukadli a vsiml si toho po týdnu
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 18:35
Bond napsal:
no tak weitlessi ja bych řek že se ti složíme na novou a bude to jednodušší a opovaž se říct že k ní máš blízský vztah když jsi dovolil aby ji ukadli a vsiml si toho po týdnu
Hele, soutěžní úkol je jasnej. Najděte Weitlessovi kachničku, jinak všichni letíte a na kofolu půjdu s Weitlessem. Slinták
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 18:48
a jsme zas na zacatku
POTREBUJEME soupis lidi,kteri se motali u Weita doma behem posledniho mejdanu po kterem se kachnicka ztratila...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 18:57
ženských otiský? z tohoto usuzuju,že pachatel by mohl být žena....
takže je větší šance na to,že to byla žena...
manželku předpokládám že weitless má...
není to ze závisti od manželky? dozvěděla se,že v pátek weitless tam dělá mejdany a dělá tam špatně věci... je na těch mejdanech i manželka?

EDIT: kdo by k tomu měl motiv? napadá tě weite někdo?
HOne strikes again
aw yeah;)
Příspěvek upravil 1× HOne, naposledy po 24. říjen 2005 18:58.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Strana 3 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna