Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vyšetřování ztráty Weitlessovy kachničky

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Vyšetřování ztráty Weitlessovy kachničky

Zasláno: ne 23. říjen 2005 23:56
Stala se strašlivá věc. Někdo ukradl Weitlessovi oblíbenou kachničku, kterou si brával ke svým pravidelným večerním koupelím do vany. To se musí prošetřit a pachatel musí být bezpodmínečně odhalen!!

V této diskusi bude probíhat vyšetřování. Vyšetřovací komise složená z dosud nevyhozených VyHozených zde bude mezi sebou koordinovat postup, zadávat požadavky na terénní vyšetřovatele apod. více viz. zde: http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?t=539

Takže, jaký navrhujete postup vyšetřování? Jaké by se měly zajistit stopy, koho je potřeba vyslechnout?

Důležité upozornění pro méně chápavé: Veškeré osoby a příběhy v tomto případu jsou smyšlené. Jakákoliv podobnost se skutečnými osobami nebo příběhy nebyla záměrná a je čistě náhodná.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 00:06
Rozhodně by se mělo zjistit, kdy byla Kachnička spatřena naposled a v čí společnosti. Pak vyslechnout všechny členy Wetilessovy domácnosti, jestli si nikdo nevšiml něčeho podezřelého. Nechovala se poslední dobou kachnička nějak divně??? Mr. Green
Veselé Vánoce!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 00:12
2 busch: nejedná se o Kačenku (Kateřinu), ale o kachničku...

Příklad:

Obrázek

EDIT: pokud jsi to ale myslel jako vtip, tak bych si to vyprosil... Jde o velmi vážnou věc... d'oh!
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 00:18
Jen aby ta loupěž nebyla jedna velká kachna. Mr. Green

Jak psal Busch,mělo by se zjistit v jaké zhruba době se kachnička ztratila a kdo se v této inkriminované době pohyboval poblíž místa "pobytu" kachničky.
Příspěvek upravil 1× Norton, naposledy po 24. říjen 2005 00:19.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 00:19
Nemyslel sem to jako vtip,ale naprosto vážně... Jak víš,že ji někdo ukradl? Think třeba si to zařídla sama, možná měla důvod a odešla dobrovolně...
Veselé Vánoce!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 00:22
2 norton: musíme se zeptat poškozeného, jak často se koupe. Je možné, že se třeba kachnička ztratila v průběhu dne, měsíce nebo taky někdy od vánoc, aniž by to zjistil.... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 00:31
Taky by možná bylo dobré zjistit,kde má Weitless koupelnu (tedy pokud se kachnička zdržovala právě v této místnosti),zda je to někde v přízemí nebo v patře a zajistit otisky prstů.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 01:24
nejan otisky prstu,ale tez ploutvi Wink
ale panove,melo by se zacit od pocatku,tedy:
1) mel vubec nekdy Weitless kachnicku Question
2)jak presne vypadala Question Romulovo foto je pouhy priklad Shame on You byla-li opravdu tak milovana,tak se s ni jiste nechal vyfotit-kdo z nas onu pripadnou fotografii najde?Myslim,ze by ji mel predlozit puvodni mejitel...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 06:42
Když mi weitless posílal bundu, tak jsem si všiml pár červených kapek na obálce, patřily kapky kachničce, je v tom weitless vlastně v nevině, nebo o kapkách nevěděl, byla to vlastně krev? Nevím jak bych vám pomohl kluci... Think

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 24. říjen 2005 07:44
Všechno je to pravda. Jsem nešťastný a zoufalý. KACHNIČKA JE PRYČ!!! Sad Sad Sad Snad vám pomůže několik indicií:
1) Koupu se skoro denně Mr. Green
2) Kachnička byla vždy se mnou a vypadal přesně takhle:

Obrázek

pouze byla trochu ožužlaná a okousaná Wink

Dál nevím, co bych napsal. Ptejte se a POMOZTE MI JI NAJÍT!!!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Strana 1 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna