Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vyšetřování ztráty Weitlessovy kachničky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 18:10
2 Szkepek-ja myslim,ze ne-to co Weit rikal si proste vysvetluji tak,ze u baraku nasedli do taxika(mimochodem-stale nevime kam se podely zbyle zeny-do taxi sel on,Romulus a 3 zeny,ale puvodne jich bylo tusim 6 Exclamation )jeli NEKAM a potom do Prahy..
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 18:13
Weite: Tak kdo to byl, když to nikdo nebyl? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 18:50
jardas napsal:
2 Szkepek-ja myslim,ze ne-to co Weit rikal si proste vysvetluji tak,ze u baraku nasedli do taxika(mimochodem-stale nevime kam se podely zbyle zeny-do taxi sel on,Romulus a 3 zeny,ale puvodne jich bylo tusim 6 Exclamation )jeli NEKAM a potom do Prahy..


No, s timhle musim ale naprosto souhlasit. Weite, co nam k tomu reknes ? S tim poctem zen tady byly vzdycky otazniky a ty to vis priteli Razz . Myslim ze by jsi mel predlozit nejake dukazy, protoze to zacina docela haprovat Dance
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 19:00
neškodí si zopakovat podezřelé(mé oblíbené téma:)
romulus-neprokázal alibi
tři ženský-weitless nám je stále zamlčuje,mění počet žen. ale my se nedáme:)
NOVINKY:
Pes!-měl přístup ke keachničce
-geny pitbulla k tomu nasvědčovali že by jí mohl rozkousat..
-Otázka pro weitlesse:kdy jsi mu dal naposled před ztrátou kačenky najíst?
a tadá-Weitless-stále mění výpověď,a určitě zamlčuje nějaký skutečnosti... Avšak škoda,že kačenka není pojištěná...
+ jeho manželka... ale kdyby na té párty weitless flirtoval,tak by jí to posadilo nekam výš v podezřelých:)
HOne strikes again
aw yeah;)

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 19:15
Já si už nepamatuju přesně co kde co dělal. Nezapomeňte, že při mejdanu jsou lidi trošku picnutí a vidí vše jinak Wink , ale pes dostává najíst 1-2 x denně, 3 ženy se před domem rozloučily a odešly neznámo kam - zřejmě k domovům, zbývající ženy s námi jely do Prahy. Romulus byl stále s námi a vím, že neměl žádnou tašku. Pouze ženy měly zavazadla

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 19:18
weite,neříkal jsi že jsi abstinent?

Věděli ty tři ženy co vodešli kde bydlí tvoje kojná?
HOne strikes again
aw yeah;)

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 19:34
Stále zapomínáte na toho domovníka...Weitlessi,dorazil k vám vůbec?Zůstal s vámi na mejdanu?Co dělal tu hodinu,co nebyl doma?

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 19:53
Weite-ve vlastnim zajmu by jsi mel zacit spolupracovat,protoze to co do ted predvadis spis nasvedcuje,ze nas tahas za fusekli Shame on You Shame on You Shame on You

nejdriv tam chodi kojna 2xtydne,pak je najednou marod...a jestli tedy opravdu byla,tak kdo Vam doma tedy ten tyden uklizel?

nejdriv jsi abstinent,pak jsi byl picnutej .... Question

Idea ÁÁÁÁ POZOR panove,zda se,ze tu mame fetaka(zmatene odpovedi tomu odpovidaji) d'oh! pak je ovsem veskera nase snaha marna...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 20:18
Já jsem abstinent a trvám na tom, ale když je kolem tebe parta lidí, co mají popito, tak se vezeš v dobré náladě s nima. Mám Ti všechno jardas jako debilovi vysvětlovat a obhajovat něco, co jsem neudělal, nebo zkusíš logicky uvažovat a pořád MĚ nestavět do role nějakého vyvrhela ma spíš pomoci ostatním. Pokud na něco neodpovím, tak to asi nevím NE!

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 26. říjen 2005 20:32
2 Hone : A co Ricky, nezapomínejte prosím na fakt, že je zahradníkem a od něj není daleko k domovníkovi Slinták ... No jo ricky, už dám pokoj dokud na tebe něco nenajdu Razz

2 jardas : Kachnička nebyla pojištěná, proč by měl weitless, pokud ji sám odcizil zakládat tuto diskuzi a riskovat odhalení ? Pochopitelně, nikdy nemůžu mít jistotu, ale já prozatím shledávám weita nepravděpodobným viníkem Think
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Strana 13 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna