Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vyšetřování ztráty Weitlessovy kachničky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 27. říjen 2005 07:20
2 jardas : Romulus má ale pravdu, procetl jsem si to jeste jednou a nikde nebylo receno, ze tam kachnicka byla uz pred mejdanem, cimz se nam ovsem situace znacne komplikuje Sad
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 27. říjen 2005 07:58
Poslední mejdan byl před 14-ti dny a to je pravda. Když jsem si to tak rekapituloval zpětně, tak kachnička opravdu po návratu u vany nebyla. jenže jsem byl příliš unavený na to, abych myslel na její hledání. Poté jsem na týden odcestoval na služební cestu do Mongolska. Po návratu minulý týden jsem kachničku viděl. Ale tady už začínám mít trochu nejasno, protože je dost možné, že díky posunu času jsem si v hlavě všechno posunul a splývá mi to. Ale někde jsem kachničku viděl Think Think ... Bylo to doma, nebo to bylo....?

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 27. říjen 2005 09:26
Nevzal sis ji sebou a nenechal v Mongolsku?To už bysme ji ovšem asi nenašli. Sad

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: pá 28. říjen 2005 09:54
Lidi, nechci kecat, ale dneska o půlnoci to končí...
Nezabývejte se všichni tím slovním fotbálkem a už najděme nějaký důkazy. S tím Mongolskem se nám to ovšem zamotává, a vypadá to, že můžem klidně začít od začátku Sad
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 28. říjen 2005 09:59
Já jsem se na to vys*al, párkrát jsem se snažil zapojit do vyšetřování, ale nemá to cenu. To, že jsem se na chvíli stal podezřelým mi nevadí, hlavním důvodem téhle soutěže je pobavení se a to jsem myslím splnil, ale vadí mi to neustálé mlžení, neochota podávat informace, velmi špatná koordinace a synchronizace adminů. Podle mě to byl dobrý nápad, ale nepovedená realizace...
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK

Weitlessova Kachna objevena

Zasláno: pá 28. říjen 2005 10:10
Takže, weitlessi, moc mě to mrzí, ale tvou kachnu jsem nakonec našel. Celou tu dobu jsme se honili za nesprávným cílem Sad . Kachna nebyla unesena ani zavražděna. Prostě dezertovala. Měla plné zuby tebe a Siemensů. Povedlo se mi s ní spojit :

Szkepek :
Proč a kam jsi dezertovala kachno ? //zkusil jsem metodu nátlaku, tehdá jsem ještě neznal pravdu //
Kachnička :
Do toho ti nic není ....
Szkepek :
Řekni mi to, třeba ti můžu pomoct
Kachnička :
Weitless mi říkal abych se z cizíma lidma nebavila !
Szkepek :
Ahaaaa, tak proto jsi dezertovala na MobilManii.cz
Kachnička :
Nevím o čem to mluvíš
Szkepek :
Ale víš !
Kachnička :
Nikdy mě nedostaneš !
Szkepek :
sežer tohle : http://www.mobilmania.cz/Autori/?AUI=1097
Kachnička :
nevím proč se s tebou ještě vůbec bavím
Szkepek :
Jsem Weitlessův kámoš
Kachnička :
To by mohl říct každý
Szkepek :
Moc mu chybíš
Szkepek :
ještě se můžeš vrátit
Kachnička :
Ha, nikdy, měl vždycky radši Siemens než mě
Szkepek :
Pleteš se, vyhlásil pátračku
Kachnička :
Jenom gesto, takovejch už bylo
Szkepek :
Weit se moc trápí
Kachnička :
Já s tebou nemusím vůbec ztrácet čas

...

pak se uživatel Kachnička odpojil, a od té doby jsem ho na internetu neviděl

Takže, jak sami vidíte, kachna dezerotvala na MobilManii.cz, kde teď píš články a buduje si slušné renomé. Pokud by vás zarazily data článků, které jsou některé z doby před zmizením, jde o to, že už svůj útěk plánovala dřív a na MM přecházela postupně.

Mrzí mě to Weite

Szkepek
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 28. říjen 2005 23:17
Hmmm... Takže kachničku vlastně ukradl Marek Lutonský? Think Mr. Green

No, ale teď vážně. Abych nějak zhodnotil celé vyšetřování, tak případ, pachatele i přibližný plán pátrání jsme připravený samozřejmě měli, ale bohužel musím přiznat, že jste nás hned z kraje zaskočili, že jste se do vyšetřování pustili jiným způsobem, než jsme čekali a při našich časových možnostech jsme nedokázali správně zaimprovizovat. Někteří se chopili pátrání zajímavě, někteří to vzali na můj vkus příliš vážně. Všechno měla být opět hlavně zábava.

Nyní vidíme, kdo by byl ochotný nám pomoci, kdyby se nám nějaká těžká ztráta opravdu přihodila... Wink

Za chvíli zde bude hlasování a vy hlasujte, kdo si s "vyšetřováním" dokázal nejhůře poradit. Někdo se určitě najde.

Jen tak BTW: Kachničku jsem dle našeho plánu měl ukrást já, ale zcela omylem. Mám podobnou, tak jsem se prostě spletl, no... To se občas stane... Embarassed
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 8. duben 2016 20:45
kachnička se našla! je tady!
<---------------------------
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Strana 15 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna