Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Warez

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

Warez

Zasláno: po 11. květen 2009 19:19
Rozhodně v tomtu tématu nechci zjišťovat a sepisovat seznam, kdo stahuje kdo ne. Ale zájímá mě názor na tuto problematiku. Myslíte, že je warez věčný a budeme disky plnit nelegálním obsahem do konce života?

K této diskuzi mě přimělo nedávné obvinění a trest pro zakladatele světoznámého trackeru, ale i především to, že už se začali objevovat mraky i nad českou warez scénou, kdy udeřila česká protipirátská unie na jedno z nejznámější a nejobsáhlejších diskuzních webů v republice...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 19:21
ajtakrajta.. Warez je, byl a bude. Viz třeba situace okolo androida nebo iphona. Šikovný lidi si cestičku najdou.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 19:21
O tom nevim. Povídej Smile

Myslim, že warez bude vždycky... Na jednu stranu je ale škoda, že už to není to, co to bylo v začátcích, na druhou stranu je to ale dobře, protože jinak by sme se k tomu asi moc nedostali. Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 19:32
Jak to bylo na začátcích? Mr. Green Myslíš to, jak jsme si ještě CDčka vypalovali, nebo jsme čekali na to, až si to propůjčí všichni ve škole...

2Liv: okolo Androida? Dyť Android je OpenSource ne?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 19:35
V začátcích to bylo jenom pro těch pár vyvolených. Dneska si to najde každej retoš na warforu... d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 19:43
Moucha: Obejití Android marketu...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 19:44
Ahá, no to by mě zajímalo, jak se tam dají stahovat i ty free aplikace... nikde tam neni download a v mobilu se k marketu nedostanu, protože mi to nepovolí se přihlásit na můj Google account Rolling Eyes

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 19:46
Třeba máme špatnýho Krytona. Mr. Green
Ale přece když je to OSS, tak je takovýhle obcházení o to jednodušší... No, nevím, jak to tam funguje přesně... Android vypadá fakt dobře, ale na něj ještě větší prd než na smartphony...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 19:58
moucha: vím, že to jde obejít, ale nějak dopodrobna sem se o to nezajímal... každopádně ty jen stáhneš aplikaci a nakopíruješ určitej soubor někam a ono to půjde...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 21:47
Vidim to podobne ako Jenda a važne ľutujem, že som nežil skôr v 90. rokoch, ked to bolo strašne undergroundove, jeden warez dealer na celom sidlisku, ktoreho občas zabasli alebo ani nie, pokiaľ ľudia v okoli neboli sprosti.
Teraz rovnake lamy ako ja alebo ine 5 ročne deti najdu všetko na nete, 3 kliknutia a po par minutach je to na disku Think
Hoci ma warez zle stranky, ma aj lepšie, napr čo sa tyka hudby. Ked niekto počuva napr. afrobeat, tak tie albumy v našich podmienkach veľmi nezoženie, pretože nemame ten trh, takže ostavaju dve možnosti- eBay alebo Pirate Bay a všetci vieme, čo je jednoduchšie Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna