Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Web VySemNesmite a autoři...

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Web VySemNesmite a autoři...

Zasláno: st 27. červenec 2005 13:41
Chlapi koncem týdne bych rád spustil web VySemNesmíte, ale je potřeba, aby nezel prázdnotou a bylo na něm už pár článků. Kdo se cítíte, máte téma které by podle vás zajímalo ostatní, zkuste něco napsat a třeba budete jednou slavní jako já... Mr. Green
Nebojte se pokud máte problémy s pravopisem nebo slohem. Po dohodě s vámi článek opravíme či upravíme. Důležitější je, aby se jednalo o opravdu zajímavé téma, které souvisí se zaměřením našeho serveru.

Případné dotazy můžete napsat sem nebo na můj mail. Případné článečky rovnou na mail.

Romulus (romulus(z)siemensmania.cz)
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 13:46
Ale server je zamerany na vela veci.Takze poviem priklad by mohli byt clanky napriklad o tom ako zbalit babu ako urobit FM plosticu ako vyfotit pekne fotky a pod?Dieg0

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 13:52
Dieg0 napsal:
Ale server je zamerany na vela veci.Takze poviem priklad by mohli byt clanky napriklad o tom ako zbalit babu ako urobit FM plosticu ako vyfotit pekne fotky a pod?Dieg0
Pokud tématu opravdu rozumíš, tak to zkus. Když budou články dobré, tak je zveřejníme, ale neuraz se pokud se nám líbit nebudou...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 13:59
romulus napsal:
Dieg0 napsal:
Ale server je zamerany na vela veci.Takze poviem priklad by mohli byt clanky napriklad o tom ako zbalit babu ako urobit FM plosticu ako vyfotit pekne fotky a pod?Dieg0
Pokud tématu opravdu rozumíš, tak to zkus. Když budou články dobré, tak je zveřejníme, ale neuraz se pokud se nám líbit nebudou...
Nevravim ze chcem napisat clanok.Ja chcem len vediet ci mozem pisat o vsetkom co je na tomto servri cize trebars k teme "Ako balit baby" alebo "Ako urobit FM plosticu" alebo "Ako vyfotit pekne fotky".Chcem len vediet ci bi tam mohli byt trebars tieto tri temy kebi sa do toho niekto z nas opravdu rozumel.Dieg0

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 20:43
2 Dieg0: Aha, takže jen spekuluješ. Ty témata co jsi psal, by teoreticky šly. O té štěnici asi ne, to už je moc konkrétní a ty zbývající dva by musely do tohoto tématu přinést něco novýho zajímavýho.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 17:02
Jak to stim webem vypadá???
Mě napadla taková věc...
ted zacna gambrinus liga takže já bych po každém odehrátém kole napsal nějaký ten článeček ve kterém by byli všecky výsledky kdo dal góly a nějaké ty informace??? co vy nato?? Wink

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 11:42
Blahopřeji všem adminům ke spuštění Webu Applause
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 20:18
Přidávám se ke gratulacím. Člověk tady chvíli není a tady je tolik novinek.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 20:40
fakt to byl fofr, divam se na stranky pres kompl a uz se chystam ze pujdu spat, ale mym zvykem je se jeste kazdej den pred spanim podivat na SM. Tam sem nasel ten opera web prohlizec. Dal do mobilu a kdyz jsem to v posteli zkousel tak web VSN byl spusten Applause
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 01:06
Aby VSN nežilo jenom fórem, chci zavést systém odměňování autorů článků, jako motivaci.
Moje představa je taková, že se pod články umístí kontextová reklama některého z PPC systémů (platby za klik), aby bylo co rozdělovat a autoři článků budou mít své konto, na které se budou připisovat honoráře dle úspěšnosti článků.
Další možností je, že pod každým článkem bude SMS kód, kterým bude moct spokojený čtenář "honorovat" autora článku.

A teď se ptám - co vy na to? Motivovalo by vás to k psaní článků?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna