Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Windows 10

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. září 2015 14:12
Chroustání disku po čerstvé instalaci je kvůli indexaci souborů, aby pak fungovalo rychle vyhledávání a člověk na to nemusel 5 minut čekat.

Za mě pořád dobrý, dokonce to vypadá, že mi počítač přestal náhodně zamrzat, když se měl uspat kvůli neaktivitě.
Už se těším na tu aktualizaci, kde budou mít aktivní okna barevné záhlaví.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 4. září 2015 10:51
Aha, no a proto se mi některé věci pomaleji načítají. Měli tam dát okénko "Nevypínat počítač" pro takový zmatkaře jako jsem já. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Myslel jsem si že mi někdo kontroluje disk. Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. září 2015 09:47
Tak tady článek o analýzech těch odesílaných dat z Win 10.
Root je imho o něco důvěryhodnější než konspirátorský Aeronet:
http://www.root.cz/clanky/windows-10-analyza-probihajici-komunikace/
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 9. září 2015 14:08
Do háje s krámem blbým Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Nepoznalo to moje DVD mechaniky a nemohu si vypálit fotky Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zasláno: st 16. září 2015 10:03
Tak jsem to vyřešil koupí externí mechaniky abych aspoň něco měl a po čase mi to našlo mechaniku co je ještě na "šle", ale tu na SATA to nepoznalo a to jsem i koupil novou a stejně nic. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ještě že mi ji v Alze druhý den vzali zpět. Asi jsem měl počkat s instalací než tomu vychytají mouchy. Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 21. červen 2016 10:33
Divil jsem se, jaktože má kolega v Lumii Windows 8, když jsem si vzpomínal, že pro ni měl být upgrade na 10.
Tak jsem googlil a objevil, že pro 640 fakt jsou Windows 10. Ale upgrade se dělá tak, že se musí stáhnout ze Storu "Poradce pro upgrade" a zkontrolovat aktualizaci s ním.

WTF? Na desktopu cpou desítky i těm, co to nainstalovat nechtějí, a v telefonu to ani nepípne a upgrade se musí dělat přes nějakou debilní aplikaci, o který normální člověk ani neví? Ten MS fakt neumí nic udělat normálně.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 21. červen 2016 11:06
a zkousel udelat aktualizaci normalne? protoze ta aplikace pokud vim mela byt jenom na zacatku, nez to pustili hromadne ven..

krom toho, nemyslim si ze delat upgrade na 10 na tomhle je dobrej napad.. i na 930 se to obcas skublo, a 640 je mnohem slabsi stroj.

Na desktopu se adelce desitky nainstalovaly samy, uplne bez zasahu.. to jsem si zase rikal WTF ja, co to ma bejt.. par dni notas nezapla, a kdyz ho zapla tak dve hodiny bezel automatickej upgrade na desitky bez dotazu..
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 21. červen 2016 11:25
No, uvidíme, je to starší pán, tak aspoň se telefon dostane na jeho rychlost. Laughing

Normální aktualizaci jsem zkoušel a druhej kolega taky s Lumií 640 a Win8 taky zkoušel a nahlásilo to v obou případech, že je software aktuální.
Zasláno: čt 23. červen 2016 07:25
Hele, tátovo Lumie 640 taky ukazuje, že je s 8.1 aktuální. Mr. Green Takže si asi funkčností pro tyhle telefony nejsou tak moc jisti. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 9. červenec 2016 22:04
nekupoval jste nekdo windows 7 kvuli aktualizaci na win 10?

treba tady maji cosi cemu rikaji druhotna licence.. co me od toho, krome toho ze je to druhotna licence, odrazuje, je ze je to navic OEM.. ale podle tech kecu co tam k tomu maji by to melo byt v pohode.. no, jsem od prirody paranoik, tak nevim jestli to mam risknout.. co myslite? (to same nabiyi treba shop.instaluj.cz)
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna