Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Windows 10

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 26. červen 2021 13:16
Když máš dvě okna a jeden monitor tak asi ok. Já mám tři monitory a třicet oken Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 26. červen 2021 14:10
Jo takhle.. já myslel na notebooku... Very Happy Já mám v práci taky 3 monitory a tam nemám potřebu šetřit místo... Magor

A vůbec, to se musí blbě používat, ne? Když přejíždíš z monitoru na monitor, tak jedeš přes tu lištu? A když jedeš na lištu, tak nesmíš přejet, jinak jsi na dalším monitoru, ne? Není to lepší dole, kde jen máchneš myší dolů a ono se to zastaví o kraj obrazovky a jsi na liště?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 26. červen 2021 16:04
Tak, mas nejakou motorickou kontrolu ne? Mr. Green

https://1drv.ms/u/s!Ajseuzapmcwlk4QwCAvfKnsLXxeSuA?e=dW4Gh9

Takhle mam ceskou pracovnu, jeden monitor je televizni/emailovej, jen kdyz delam hodne veci najednou tak na nem mam treba dev tools na porovnavani vic verzi webu.

A ty dva pracovni maji listy u sebe, takze se muzu okamzite prepnout na malym prostoru na cokoliv potrebuju. Mam vetsi a vyraznejsi kurzor, a nestava se ze bys prejel. To je vetsi problem prechod mezi tim 4k prckem a WQHD velkym, ze tam je proste hrana. A kdyz prejedes, tak se centimetr vratis no.

V UK mam zatim jen malej stul, takze tam je to vetsi kompromis, vetsinu mam na tom vetsim monitoru. Ale porad mam u sebe ty dve listy, na to rychly prepinani.
https://snipboard.io/gM5vzB.jpg

Kdybych mel furt jezdit dolu, nebo nahoru do strany, tak je vsechno najednou daleko Smile

Letos uvazuju bud koupit 49" monitor, coz jsou vlastne dve 27" WQHD v sobe, ale muzes si to rozdelit treba na tri "monitory" s tim, ze stred je to hlavni, a krajni zony jsou o neco uzsi monitory. A nebo normalnejsi variantu nejakou 34-38" 4k srandu. Ale myslim ze na tom bych mel min mista. Nicmene u toho uz jsou potreba nejaky FancyZones (nebo teda, win 11 to ma uz v sobe) na rozdeleni monitoru na virtualni monitory kde muzes pripinat okna jako mezi normalnima HW monitorama. A prave to trpi tim, ze windows (nevim jak 11) pak ma jen jednu listu, a to mi prijde maglajz - nevim ktera zona ma kterou cast aplikaci. Takze mozna jen koupit dve 27" Laughing
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 26. červen 2021 16:44
Jo ono to jde nastavit na každej monitor jinak? Very Happy Jednou vlevo, jednou vpravo... Tak to jo...

P.S. Baví mě ty High quality stojany z balíků papírů a desek dřevotřísky... Magor Thumb up!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 26. červen 2021 18:08
Standardni postup Laughing jen teda narozdil od kanclu jsem si ten papir musel koupit Laughing
Ale ted kdyz nad tim premyslim, tak vubec nevim, z ceho mam ty police Mr. Green

Na laptop mam stojanky, vice ci mene dobre - ten kovovej je mnohem lepsi, a stal vlastne stejne jako ten plastovej - ale kupovanej pozdeji no.
V idealnim pripade zustane jen jeden monitor na rameni, a laptop schovanej za tim.. ale to uvidime Laughing
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 29. červen 2021 10:21
Standartní postup? A víš že jsou i monitory s polohovatelnýma stojanama? Nebo se to dá dát na držák? Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 29. červen 2021 15:17
A myslis ze korporat bude utracet za polohovatelny monitory jo Smile Zatim jsem mel jen jedinou praci, kde meli stojany na paravany, jinak vsude mas papiry, nebo co si koupis Laughing A ty phillipsy co mam ja jsem kupoval do kanclu á 4000,- asi.
Navic, ten velkej dell stal skoro dvacet tisic, ma to i pivot, ale stejne ten rozsah neni dost.
A stojan na tri monitory se docela prodrazi, takze papir za par stovek staci Laughing V idealnim pripade bude stojan, ale zarovne tady idealne v tejdnu nebudu, takze je to zbytecna "investice"
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 30. červen 2021 00:17
Tak záleží co to je za korporát... a taky co jsi za zaměstnance... v jedné firmě neměli problém vyvalit 700 000 za software jen kvůli stážistovi ale řadoví zaměstnanci tam měli 30 let staré CRT monitory a vymýšlelo se jak ušetřit na toaletním papíru... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 9. červenec 2021 15:45
Obrázek
Už se mi to chce aktualizovat, nebo to je jen reklama? Shocked
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 11. červenec 2021 16:46
je to otázka priorit Very Happy
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 11 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna