Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Windows 10

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 12. listopad 2018 15:08
Už si toho všimly i Novinky... https://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/488864-neprijemna-chyba-deaktivovala-windows-10.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 9. únor 2019 12:50
Tohle by se mohlo někomu hodit:
TechBench by WZT
Server s image pro Windows a Office.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 9. únor 2019 16:32
Hele a ono se to jako nedá stáhnout na jejich stránce? Nebo to jsou pirátské verze?

Btw Microsoft přechází na Apple style:
https://www.novinky.cz/clanek/windows-7-budou-podporovany-i-pristi-rok-zadarmo-to-ale-nebude-40270629
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 15. duben 2019 07:27
Bylo by hezký, kdyby příkaz "Nainstalovat aktualizace a vypnout" nainstaloval aktualizace, restartoval, dokončil instalaci aktualizací a pak vypnul počítač. Určitě lepší než každý několikátý pondělí ráno čtvrt hodiny koukat na instalační obrazovku.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 15. duben 2019 21:56
Lepší než updater officů. Udělal update a bylo po nich, požkozený všechno. Ale online oprava to vyřešila, naštěstí.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 24. duben 2019 07:20
Tak jsem upgradoval notebook (Koupil jsem si 256 GB SSD a přikoupil jsem 8GB RAMek, takže má teď 16 GB). Vše funguje jak má... Při téhle příležitosti jsem nainstaloval i nové windows, jelikož počítač byl zpomalený i z toho jak byly předinstalované sedmičky zanesene bordelem...

Takže pár poznatků co mě mile i nemile překvapily:
+ Instalace windows z USB flashky na SSD je megarychlá. Trvalo to včetně instalace všech aktualizací a několika restartů asi tak půl hodiny.
+ Windows si samy nainstalovaly ovladače všeho, včetně utilitek na trackpoint/touchpad, na zastavování pevného disku, ovladače grafické karty atd... Nádhera, vše funguje jak má, zatím jsem nenašel jediný problém...
+ Bootování z SSD je megarychlé, počítač je v použitelném stavu do pár sekund
- Následuje rozčarování nad milionem reklam v nabídce start... odkazy na stáhnutí candy crush a podobných nesmyslů, netflixu, spotify a dalších blbostí... naštěstí vše jde smazat, kromě nějakého Xboxu... u programů zadarmo reklamy chápu, ale u placeného SW ne...
- Chybí režim hibernace
- Režim hibernace nechybí, ve skutečnosti chybí opravdové vypnutí a je nahrazeno něčím jako režim hibernace (naštéstí po pár sekundách googlení a zadání pár zaklínadel do příkazové řádky to jde změnit)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2019 00:11
Poslední aktualizace 1909, o které na Beatu (spolehlivý zdroj informací o IT Mr. Green ) prohlásili, že je malá a instaluje se stejně rychle jako normální měsíční updaty, u mě proběhla fakt divně. Asi půl hodiny to trvalo než instalace došla k 27 % a tam zůstala další asi čtvrt hodinu. Přišel jsem k PC, pohnul myší, zmáčkl Ctrl alt del, poskočilo to na 30 % a restartovalo.
Po restartu to naskákalo rychle na 50 %, chvilku nic a pak 47 %. Mr. Green
Zas chvilku nic, skok na 57 % a pak zas na 55 %...
A pak to nějak během 10 minut doběhlo do konce. A nová verze je tam Mr. Green

Ale je hezký, že to vypne f.lux a poslední krok instalace je pulzující jasně modrá obrazovka, bude se mi dobře spát Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2019 07:53
Jak si čtu ten svůj poslední post, tak stejnou věc jsme před dvěma měsíci udělali i na ženině notebooku a už to tak hladce nešlo. Windows 10 jsme instalovali z USB 3.0 flashky. A pak následovalo googlení cože to za chybu píše (chtělo to po mě disketu s ovladači na USB 3.0 řadič) a hledání volné USB 2.0 flashky a vytváření nového instalačniho média, jelikož jsme se dozvěděli, že Windows 10 nejde instalovat přes USB 3.0... půlhodinová operace se protáhla do dvou v noci a pak i na následující den... d'oh!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2019 08:57
Very Happy

Ne, 10ky instaluju z USB 3 furt, dokonce se to dá stihnout i za 15-20 minut. Jen to holt nesmí bejt nějakej exotickej HW, kterej číňan stvořil z rákosí. Naposled Lenovo S340, to bylo za necelou hodinu i s updaty, drivery a Office.

1909 se nainstaloval na všechny mašiny v práci (i na ty s plotnovým HDD) do půl hodiny.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2019 10:36
Bylo to Lenovo thinkpad e590...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 8 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna