Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Windows 8

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 21. květen 2014 21:31
Hahá, dělám na sobě možná až masochistický pokus.
V práci jsem dostal nový počítač (nějaký DY Probook 455), na kterým byly Windows 7. Jenže k tomu byly přibalené i Win 8, takže jsem nainstaloval to, updatoval na 8.1 a ted jsem zvědavý, jak z toho budu moc kvést. Mr. Green
Ale zatím to vypadá v pořádku, škoda je jen to, že nijak nejde vypnout vyskakovací tlačítko "start" v levém dolním rohu. Ani to Metro asi nebude problém, stejně do něj lezu maximálně párkrát za den.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 21. květen 2014 22:12
Hele a jde nějak vypnout nevypnutelné samorestartování po automatických updatech? Slyšel jsem hodně lidí (naposled včera Bungeeho) na to nadávat, že kvůli tomu přišli o několikahodinovou práci...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 21. květen 2014 22:16
K tomu jsem se nedostal, včera a dneska jsem do toho rval všechny updaty najednou, takže jsem restartoval docela často ručně. Smile Ale určitě tam jde nastavit, jestli aktualizovat automaticky nebo ručně.
Zasláno: ne 1. červen 2014 14:06
Tak po týdnu s Win 8.1 není moc problémů.
Metro opičárnu jsem si přizpůsobil tak, že ji používám stejným způsobem, jako jsem doteď v práci používal na XP dock - mám tam odkazy na nejpoužívanější programy a složky na síti. Když něco spouštím, tak mačkám Win a píšu název, takže tam mi nevadí, že není normální nabídka Start. I když by tedy to hledání mohlo být rychlejší.
Jediný problém tedy je v tom, když chci něco v Ovládacích panelech. Ve Win7 to prostě napíšu do hledání a jsem tam. V 8 mají skoro všechny ovládací panely svojí metro verzi, kde nejde nastavit vůbec nic, ale z hledání se dá dostat akorát k té. Takže pravý klik na ikonku, kterou se spouští metro, pak Ovládací panely a až tam se dá hledat v normálních panelech.
Zasláno: út 7. říjen 2014 18:18
Je to sice téma o 8, ale 10 je skoro stejný. Mr. Green
Nainstaloval jsem Windows 10. Zatím dobrý, jen musím najít drivery na zvukovku. Laughing Pitomá Creative, nenainstalovalo ji to samo. Rolling Eyes
Instalace je úplně v pohodě i pro ty, co nechtějí přerozdělovat disk.
Stačí (na Win7) vytvořit asi tak 15GB virtuální disk VHD, ten sformátovat a připojit, pak stáhnout a připojit přes virtuální mechaniku ISO s Windows, potom stáhnout a spustit jeden skript pro powershell a nakonec ještě zadat příkaz pro zavaděč, aby startoval z toho VHD. A po restartu počítače - Windows 10. Mr. Green
Kdybyste to někdo chtěl zkusit, tak dám odkazy. Teď se mi je nechce hledat, stejně si to tady nebude nikdo číst... Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 8. říjen 2014 20:38
Jendo, už tě mají! Anxious
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/349936-windows-10-sleduji-kazde-uzivatelovo-kliknuti.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 8. říjen 2014 21:34
Poslední dva dny jsem na tom hrál Sleeping Dogs a nebyl vůbec žádný problém. Very Happy
Akorát mě teda překvapuje, že se mě to na nic moc neptá. Akorát dneska mi vyskočilo, jak se mi líbí alt-tab, tak jsem jim za něj dal 5 hvězdiček. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 9. říjen 2014 13:38
jenda^^ napsal:
... stejně si to tady nebude nikdo číst... Laughing


Nečetl jsem to.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 9. říjen 2014 17:14
A proto jsem odkazy dal na svůj blogísek a ne sem. Magor Tam to totiž čte celej svět - třeba ruští spammeři. Anxious
Zasláno: po 13. říjen 2014 11:03
Nemáte tu ještě někdo MSDNAA s volným klíčem pro Windows 8.1?
Jestli jo, tak prosím prosím, pošlete... Stejně to nepotřebujete, osmičky jsou hnus... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna