Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

World of Tanks

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

World of Tanks

Zasláno: st 13. únor 2013 22:55
Obrázek

O co vůbec jde: World of Tanks je MMO (Massively multiplayer online) hra, kde proti sobě soupeří dva týmy s tanky, které jsou asi tak z poloviny 20. století. (Tak to píší na wikipedii.)

Zajímavé na ní je třeba to, že je možné ji stáhnout a hrát úplně zadarmo, takže člověku vlastně nic nebrání si ji vyzkoušet.
Kdo chce, může si zaplatit zlato a za něj koupit premium, se kterým dostává za vyhrané zápasy víc bodů a peněz, ze které si může dokupovat další vybavení nebo tanky...

Odkaz na stažení je tady, má to asi 4,5 GB: http://worldoftanks.eu/cs/update

A já jsem se chtěl zeptat, jestli to tady někdo hraje.
Já si to dneska nainstaloval a zítra bych se chtěl pustit do hraní, ale tak nějak nevím, odkud začít. Jestli je na začátku potřeba něco dokupovat, nebo se nejdřív mám snažit hrát s tím výchozím tankem a vypadat jako úplný blbec...
Z některých let's play na youtube mě docela překvapuje, kolik o těch konkrétních tankách hráči ví. To se píše někde ve hře jako nějaké rychlé tipy, nebo je k tomu někde encyklopedie, kterou je dobré nastudovat? Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 15. únor 2013 20:15
kolik ti za tu reklamu zaplatili? Very Happy Mr. Green

// jo ono je to součástí novýho fóra o hrách Very Happy Very Happy tak to potom jo Smile hezky založený!
vypadá to celkem dobře Smile čeklaj sem nějakou demenci jako dark orbit
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna