Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Youtubeři

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK

Youtubeři

Zasláno: st 7. září 2016 10:05
Jak se díváte na tenhle fenomén? Sledujete někoho? Nebo to neuznáváte a díváte se na to pohrdavě?

Já z těch lidí sleduji pravidelně akorát Sterakderyho, díky němu jsem přišel na spoustu zajímavých her, umí to podle mě dobře podat a nedělá klasickej letsplay. Navíc mi přijde, že má asi nejlepší vyjadřování a nemluví u toho sprostě.
A ta sprostota mi právě přijde nejhorší, když si vezmu že cílovka je třeba 10-15let.
Přijde mi taky špatný, že když u nějaké kamaráda potkáte mladšího bráchu, která má třeba 7 let, tak nedělá nic jiného než kouká na tyhle lidi a v podstatě žije spíš jejich život než pořádně ten svůj. I když asi každý nás si třeba hledal nějaký vzor v někom. Tak těm dětem připadá, že tyhle lidi jsou jim blízko než umělci, fotbalisti apod.
Ale těžko říct, každá generace je jiná.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 10:17
Já sleduju TotalBiscuita, Jima Sterlinga, Bradyho Harana, Ashense, Toma Scotta...

Ale nevím, jestli jsi zrovna takhle myslel ty Youtubery, nebo máš na mysli ty český. V tom případě asi Tak jde zeit, ale to nemám v odběrech, jen na to občas mrknu.
Takový ty jako Fatty Pillow nebo ten s Minecraft songem jsem neviděl ani jednou - vždycky mě odradil už ten jejich titulní obrázek.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy st 7. září 2016 10:17.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 10:17
Jako já tohle nemám rád... místo toho aby si člověk v pár minutách přečetl nějaký článek (a to nezajímavé jen přeletěl očima) tak kouká na 15 minutové video dozví se z něj to, co by se jinak dozvěděl za minutu... Sad
Jako taky celkem nechápu jak tím dnešní generace žije... Rolling Eyes
Zasláno: st 7. září 2016 10:19
ale teda to co píše jenda to zase nepovažuju za youtubery v pravém slova smyslu...
jako nejvíc mě pobavila jakási anketa na základkách "co byste chtěli dělat až vyrostete"... většina dětí bez ohledu na věk by chtěla být youtuberem... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 10:22
Jo, z ceskych jsem taky sledoval jen Steraka, ale posledni dovou se na nic nedivam moc.. mam par v odberech, neco jako jenda, ale koukam na to jen zridka. Nekoukam teda na ty pro decka, mozna krom toho steraka Mr. Green ale spis nejake informacni nebu vysvetlujici kanaly.. obecne treba moc nechapu proc bych mel koukat na nekoho jak hraje hry.. prece si to radsi zahraju sam Smile Ale treba kamarad ma starej komp, tak to ma misto toho hrani, no Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 10:31
No, až zjistí, že z těch výdělků si ty věci, co ty YouTubeři používají si ty věcí nekoupí a budou muset propagovat Bubblelogy, tak s tím přestanou Mr. Green

Já sleduji spíš české, moje angličtina není tak dobrá na poslech bez titulků. Teda "sleduju", né aktivně, moje bývalka sledovala pořád vlogy o módě, to mi ještě přišlo dobré jako inspirace pro holky ale pak začala koukat na ty téma, co jen od sebe kopírují. Znáte to, hodím na sebe vejce a natočím se u toho, hahaha a pošlu to dál jako výzvu.. Cool

Ale, je zvláštní se takhle koukat na celou generaci. Místo, aby ty děti něco sami vymýšleli, něco sami začali tvořit, koukají na jiné. Bral bych, kdyby YouTubeři čas od času dali nějaké poslání. Jestli si sami uvědomují, že oni opravdu můžou ovládat masy děcek. Já si pamatuji, že okolo těch 11-13 let jsem začal objevovat sílu internetu, siemensmanii, začínali různé pokusy, naučit se vyřešit nějaký problém. Snad ještě výjimky existují Very Happy

YouTubery jako Fatty Pillow no, ten mluví sám za sebe. Ty jeho rádoby vtípky mi vtipný vůbec nepřijdou a ještě se s tím dostal do TV..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 11:02
Youtubbeři mě vůbec neberou. Něco mám v odběru tipů Jak to mělo skončit nebo nějaké Crash courses, ale ve výsledku to stejně neotevřu, co je měsíc dlouhý. Chápu, že se s někým snaží identifikovat, ale tohle mi připadá jako šlápnutí vedle. Místo toho, aby něco tvořili, jen konzumují plky. Nevytvoříme VSN film? Hezký název by byl např. Žůžovoušké kopečky se vrací.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 11:04
To je fakt, uděláme si vlastní youtube kanál. A bude to fakt kanál Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 11:05
VSN film? Něco jako jendův (???) mlaťrix? Very Happy pusť se do tvorby... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 11:18
Prd*l h*vno sr@čka, bude naše značka.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna