Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Z ženské chlap!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
maffo (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5

10 000,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 17:40
no uz som "jej" napisal, ale stale zapiera, ja teraz naozaj neviem... chvilu sme sa o tom bavili a zrazu je uz offline...ze nema viac svojich fotiek, keby aspon to poslal/a... jaaaj nech vsetci ****** zalezu do spolocnej diery a tam nech sa navzajom je*u a nenicia ostatnym zivot (sorry, ale som fakt nahnevany) Mad

//jj, ale stejně se můžeš vyjadřovat slušněji, bez cenzury můžeš nadávat tady; jenda.69

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 17:53
Naprosto chápu tvoje rozhořčení, ale klidně to může být psychicky narušenej chlap kterej chce bejt ženská, nechci tím samozřejmě nic omlouvat, já bych na tvým místě reagovala stejně, ale nikdo nemůže za to, jakej se narodí a jakou má sexuální úchylku.
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 17:54
Ale vždyť zatim nemáš žádnej 100% důkaz, že je to kluk, né?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

maffo (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5

10 000,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 18:37
no to je tak: ona mi písala z mailovej adresy nejakého chlapa, neskôr som sa spytal, kto to je a ona(budem mu zatiaľ tak hovorit Very Happy) že jej brat...toho brata som sa nete našiel (patril do jedneho karatistickeho klubu) ale v tom malom klube bol ešte nejaký chlap s tým istym priezviskom -vo veku, ktory uviedala ta "zenska" ze je jej, z toho istého mesta... tak som sa spýtal kolko ma bratov. Ale povedala ze iba toho jedneho, tak som zacal byt nervozny a nasiel som ze ten chlap(neexistujuci brat Very Happy) ma rad motokros(ona mi to iste tvrdila o sebe).
A celkovo to ze tvrdi ze nema ziadne foto o sebe, poslala mi fotku, ktora vobec nevyzera ako urobená doma a ked som sa pýtal na toho chlapa hovorila ze nikdy o nom nepocula a rychlo isiel/isla prec...ked si predstavim, ze som sa asi vtedy bavil s chlapom Brick Wall

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 18:40
jak víš že to je bzerant? třeba to je jen banda kluků co si chce z někoho udělat srandu? Wink
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

maffo (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5

10 000,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 18:42
No neviem či je lepšia 1.možnosť alebo 2. Very Happy... teplý chlap alebo chalani ktoré si so mňa robia srandu Very Happy

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 19:05
Horší by bylo, kdybys to zjistil až v posteli. Takhle se to dá překousnout Wink

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 19:07
no kdyby měl i penis i vagínu, tak by si mohl vybrat.... Laughing Surprised Twisted Evil Slinták
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

maffo (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5

10 000,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 19:15
ale fuj Sick Sick Mr. Green dva v jednom... Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 19:17
nequotuj kecy, když jdou po sobě

//bych si ani nevšim, odmazáno; jenda
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 5 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna