Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zábavní parky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 17. červenec 2016 19:38
Ja miluju horsky drahy! Byl jsem dvakrat v Europaparku na nemecko-francouzskych hranicich, a bylo to super! Blby je to cekani ve frontach, ale drahy jsou super! Pak jsem jednou byl v Thorpe parku v Londýně.. tam jsou dobry drahy, ale i jiny adrenalinovy atrakce.

Tady je video z Europaparku, z BlueFire (sponzorovana draha GazPromem). Ale nejradeji mam samozrejme silverstar Mr. Green


(Otevřít a přehrát na YouTube)


Dalsi park co bych chtel videt priste je Heide park, v Nemecku.. ten ma brutalnejsi drahy nez Europapark Smile Ale adelka na ty drahy moc neni, uz BlueFire byl na ni docela hardcore Mr. Green Nebo kdyz jsme jeli nahoru cca 70 metru na silverstar, adelka celou dobu byla znacne nervozni a desila se toho sesupu Mr. Green ale libilo se ji to, potom! Jen si to moc nepamatovala.. Mr. Green


(Otevřít a přehrát na YouTube)
(neni nase video)

a samozrejme vzdycky sedime vepredu!
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 17. červenec 2016 22:42
já bych se bál, abych nepozvracel všechny kolem... Very Happy to by byla atrakce... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2016 20:18
Jop, v Europaparku jsem byl letos a loni v Heideparku. Letos byly menší fronty protože bylo deštivo. Co se týče atrakcí, tak v Heideparku mě bavila dřevěnka (Colossos) a Desert Race. Pak stojí za to rafty. Ale ty fronty mě nebaví. Jako by si Němci museli kompenzovat komunismu - my stáli na banány, oni ještě teď v lunaparku.

Jinak p!p@, D1 v pravém pruhu je na žaludek mnohem větší zápřah než jízda na horské dráze.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna