Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zábavní parky

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Zábavní parky

Zasláno: ne 11. září 2005 23:53
Pod tíhou dojmů ze své dvojí návštěvy zábavního parku Mirabilandia v Itálii. Jsem se rozhodl založit tento topic.
V jakých zábavních parcích se vám podařilo se vyskytnout a jak se vám tam líbilo?
V Mirabilandii, jsem prošel všechny "adrenalinové" atrakce a móóóc se mi líbily. Obzvlášť Katun mně překvapil tím, jaká je to relativně pohodička oproti "papírovým hodnotám" (max. 110 km/h, výška 50m, přes 4G) a tomu, jak vypadá na pohled.
Co ale bylo hnusný (a naopak na první pohled nevypadá) byla věž Discovery - volný pád z výšky 60m. Fuj...
Uvažuju, že o tom napíšu nějaký emotivní článek s fotkama. Byl by zájem?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK

Re: Zábavní parky

Zasláno: po 12. září 2005 00:14
romulus napsal:
Pod tíhou dojmů ze své dvojí návštěvy zábavního parku Mirabilandia v Itálii. Jsem se rozhodl založit tento topic.
V jakých zábavních parcích se vám podařilo se vyskytnout a jak se vám tam líbilo?
V Mirabilandii, jsem prošel všechny "adrenalinové" atrakce a móóóc se mi líbily. Obzvlášť Katun mně překvapil tím, jaká je to relativně pohodička oproti "papírovým hodnotám" (max. 110 km/h, výška 50m, přes 4G) a tomu, jak vypadá na pohled.
Co ale bylo hnusný (a naopak na první pohled nevypadá) byla věž Discovery - volný pád z výšky 60m. Fuj...
Uvažuju, že o tom napíšu nějaký emotivní článek s fotkama. Byl by zájem?

No jasne, sem s tim. Hlavne jestli mas fotky z toho volneho padu. Mr. Green Uz jsem svuj zazitek popisoval v adrenalinovych sportech...

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 07:21
Romule vyprávěj a přeháněj. Do zábavního parku já bych moc rád ale pořád nejsou prachy nebo si už na to připadám moc starý a chtěl bych to dohnat s dětičkama než vyrostou abych na těch atrakcích nevypadal tak blbě.
Hele kdybych náhle zbohatnul docela by mě zajímaly nejbližší zábavní parky a kolik za to když už o tom budeš něco psát. K tomu taková malá cestovatelská zkušenost abych jako cestovatelský zelenáč nedělal chyby které ty už máš dávno za sebou.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 20:03
Otázka:koľko sáčkov ti bolo treba Question Mr. Green
Ale článok rozhodne daj Applause
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 20:56
ginzo napsal:
Otázka:koľko sáčkov ti bolo treba Question Mr. Green
Ale článok rozhodne daj Applause
V životě jsem nezvracel na kinetické podněty, ale vždy jen na biologické (viróza) nebo chemické (mnoho alkoholu). Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 09:44
Já mám jednu zkušenost, dokud lidi můžou sledovat pohybující se krajinu a nezavírají oči pak jsou v pohodě, ale běda jak jsou řeba v podpalubí a sledujou jen jak se to všechnou houpe tak je blití na cestě Exclamation Exclamation Think
on les aura!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 09:51
Takže povybírám fotky a něco sepíšu. Ale to tu nikdo další nemá nějaké zkušenosti se zábavnímy parky?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 11:17
romulus napsal:
Takže povybírám fotky a něco sepíšu. Ale to tu nikdo další nemá nějaké zkušenosti se zábavnímy parky?

No jako male dite bych do toho mozna i sel, ale mam tu smulu, ze je mi blbe jen pri pohledu na kolotoc. A to jsem chtel byt v prvni tride kosmonaut. Prave proto jsem rad, ze nasadil kuzi nekdo jinej a rad na to mrknu........

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. leden 2010 20:37
Tak já v nějakým tom opravdovým zábavním parku byl snad jenom v Bibone, nebo jak se to tam v itálii jmenovalo, ale to mi bylo 6, takže si prd pamatuju a na moc věcech jsem nebyl...
A pak jsem byl před asi 8 rokama na matějský, ale to se asi nepočítá. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 12. leden 2010 21:52
U nas byvaju každy rok hody (pouť ?) a bol som len dvakrat, prvykrat som si povedal nie wieder, druhykrat ma presvedčili a vtedy som stratil mobil (N6120) Brick Wall
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna