Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zajímavé články + diskuse ke čtenářským zprávám

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 204, 205, 206  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 28. červen 2020 17:34
What the fuck? Shocked

Rasistické je už i jídlo a jeho příprava. Kuchaři prý vykrádají cizí kultury a připravení suši bílým kuchařem je prý rasismus... Nebo použití jiné suroviny než původní je projevem neúcty k cizí kultuře.. Think Který rasista to zase vymyslel? d'oh!
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/bon-appetit-rasismus.A200627_150136_zahranicni_knn
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 28. červen 2020 20:06
To jsou zas dmnti... Neni to právě naopak? Není to když ochutnáváte svět to co vám otevírá oči? Já si užívám když jsem někde pryč a můžu. Velmi rád i vařím jídla z cizích kuchyní.

A jsem rasista i když jsem Čech a vařím Českou kuchyni z neautentických surovin? Dělal jsem Vepřo-knedlo-zelo a nemají tu hrubou mouku na knedle, tak jsem použil krupici... A kysané zelí tu mají jen s kousky mrkve... Vařit z autentických surovin vždy nejde. Podle mě je umění vařit z toho co člověk má... Navíc vařit z autentických surovin často znamená podporovat globální oteplování. A taky ten benzín a naftu si člověk i zaplatí.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 10:39
Máme tu názornou ukázku z Ameriky, jak je to s Black Lives Matter.
Youtube Video
Přehrát video


Určitě to dost bude záležet na výběru lokality, avšak nejspíš má šanci Afroameričan vyváznout se zdravou kůží z postávání před sídlem kkx, než bílý z černého ghetta.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 10:51
Jen doufej že to tu je dostatečně anonymní a nijak tě nevystopují... jinak půjdeš na guantanámo na hodně dlouho... Anxious Beztak se Jenda pohřešuje, protože ho dostali a snaží se z něj vymlátit heslo k databázi... Think Anxious
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 11:05
Neboj, ty tam poletíš se mnou Mr. Green Na Kubě jsem teda ještě nebyl Laughing
Zasláno: po 29. červen 2020 11:35
Americká hymna je prý rasistka a klasická hudba jen pro vápenkáře... Shocked
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/hymna-usa-je-prolezla-nasilim-a-klasicka-hudba-je-privilegium-bilych-tvrdi-americti-aktiviste-40329092

To by snad už nevymyslelo ani Rádio Jerevan.

EDIT: Už taky vadí vlajka Mississippi... Být jim, tak se zajímám o spelling a zjednodušil bych ho na Misisipi Mr. Green
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/z-vlajky-mississippi-zmizi-konfederacni-kriz-ma-pripominat-rasistickou-minulost-40329085
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 13:40
Správně, navíc ty dvě S evokují jednotky SS. Shame on You Ještě bych to zjednodušil a S vyškrtl úplně - třeba na Mipipi Thumb up!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 22:29
Už jen čekám, až se dozvím, že si nesmím koupit bílou nebo tmavou čokoládu, že je to rasistické Slinták
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 23:57
Jakákoliv čokoláda je rasistická a navíc její pěstování způsobuje globální oteplování! Budeš jíst každý den jen půlkrajíc suchého chleba na snídani a hrst rýže na oběd. Večeři nedostaneš. Jakákoliv jiná jídla jsou rozežranost. Jen takhle zajistíme že si všichni budou rovni.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 30. červen 2020 22:12
A kdo navíc musí ty boby jako otrok na plantáží sklízet? Určitě jenom černoši, aby si bili vykoristovatele mohli dat cokoladu...
Zakazat...nebo vlastně ne, pak by mohli říkat,že se zakázala,protože je hneda...tak ja vlastne nevím...
Veselé Vánoce!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 179 z 206




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna