Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zajímavé články + diskuse ke čtenářským zprávám

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 204, 205, 206  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 9. listopad 2020 20:55
Buď si za mega můžeš aspoň na měsíc pořídit luxusní společnici, či navštívit spoustu bordelů nebo si pořídit robotickou ruku... Volba je na každém zámožném soudruhovi Mr. Green
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 9. listopad 2020 21:08
A pak je tu ještě možnost následovat příklad Bohuše Matuše a ušetřit... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 12. listopad 2020 15:44
Ekoteroristi zase zasahují.
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/mckinsey/r~d7bfc1c8240e11eb9d74ac1f6b220ee8/

Asi půjdu podpálit pár pneumatik, abych si spravil náladu. A zajím to steakem. Hlavně ta jejich uhlíková neutralita je kompletní blbost srovnatelná s hledáním perpetum mobile. Ať něco udělají pro svět a sami sebe termínují, když jim tak záleží na životním prostředí...
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 12. listopad 2020 17:19
Strašně mě mrzí, že takového fajn projektu jako EU se zmocnili zelení khmérové, kteří vnucují podporu technologií co nejsou ani science-fiction ale jen fiction... (třeba bateriová úložiště) a celé to kolikrát stojí jen na způsobu výpočtu, že se do emisí něco nezapočítává - nejčastěji výroba (sešrotovat elektromobil každých 7 let a místo toho vyrobit nový není ekologičtější jak jezdit benzíňákem 20 let)...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 12. listopad 2020 19:10
Chtělo by to vzít Avii a jít to prohnat někam do kopců.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 13. listopad 2020 03:57
Do kopců? A máš elektroavii? Jestli jo, tak to je skvělý nápad. Vytlačit ručně na kopec a pak sjet pomocí gravitace dolů a při tom pomocí rekuperace nabíjet baterii... Magor Ušetříš za fitko a ještě šetříš přírodu... Magor

Jinak jak psal elephant o zapalování pneumatik, to je píčovina, proč dělat bordel navíc? Když zapálíš pneumatiku, tak to neprodukuje jen CO2, což je v celku neškodný plyn, který spapají kytičky (ano, proto je problém odlesňování jak se píše v tom článku) ale hlavně při hoření pneumatiky a nebo různých plastů vznikají různé karcinogenní sračky, které fakt dýchat nechceš... (samozřejmě jiná věc je když ty plasty spálíš ve spalovně při správné teplotě a to co vznikne odfiltruješ... ale to je zas jiný příběh o tom, že jakmile se řekne spalovna, tak lidi mají rudo před očima a je stranou to že bez spalovny to znamená odpad skládkovat, protože něco fakt recyklovat nejde, nebo jde ale s enormními energetickými náklady, takže o ekologii nemůže být řeč... ale to je zas jiný příběh...) Ach, ono by stačilo kdyby lidi na nebyli fanatici a některá řešení neodmítali kvůli ideologii...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 24. listopad 2020 14:20
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/jelen-na-jihu-cech-sebral-myslivci-kulovnici-a-utekl-40343128
To jsem z toho... myslivec Think
Zasláno: pá 27. listopad 2020 14:40
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/rakouska-viska-fucking-zmizi-za-mesic-navzdy-z-map-40343542
Crying or Very sad
Kdyby byli co k čemu, tak když už tam mají kamery, tak měli vybírat pokuty a plnit tím pokladnu.. Very Happy

Chtěl jsem se tam podívat alespoň na Google Streetview, ale nemají to tam...asi cenzura, aby lidi nemasturbovali před Google mapami... d'oh!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 27. listopad 2020 20:24
Však tam píšou, že kamery tam dali, aby odradili lidí od sukani před ceduli Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 27. listopad 2020 23:23
Tak politicky nekorektní článek jsem už dlouho nečetl. Novinář si asi chce hledat novou práci Very Happy
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/svedska-zaslepenost-prizivuje-gangy-40343523
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 190 z 206




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna