Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zajímavé články + diskuse ke čtenářským zprávám

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 204, 205, 206  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 09:26
2 Lukenet: Naposledy se měla použít atomovka proti Iráku. Americká vláda (přesněji Bush) byli odhodláni ji použít, ale naštěstí jejich vojenští stratégové včas přišli s jiným řešením. Atomovky byly již použity víckrát, než na Hirošimu a Nagasaki. Jen se o tom nemluví.
2 Beat: Oloupala z ní led a mohla ji tak zabít. Ach ty ženský. Jednou jsem viděl dokument o nějakých hadech. Na zimu se stahovali pod zem do takových doupat (jak se tomu u hadů říká?). Ti, co to nestihli, s prvním sněhem zmrzli. No a jak sníh roztával, tak roztáli s ním a v klidu pokračovali v plazení. Jen už ne do doupěte, ale za potravou.

Jelikož je VSN ČeskoSlovenské fórum, tak nás všechny nejspíš bude zajímat vstup do tzv. Schengenu. Tedy evropské pásmo bez hranic. Pokud totiž Slovensko nestihne splnit všechny posmínky pro vstup do tohoto pásma, bude to pro nás znamenat vybudování skutečných hranic. Nic moc příjemné vyhlídky, kterých bych se určitě nechtěl dožít. Takže se, bratia, snažte. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 09:40
Proč jsme tedy v EU když budeme budovat nové hranice! Čím dál více pochybuji o funkčnosti a budoucnosti EU! Zatím mi vstup víc vzal než dal!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 11:46
borix napsal:
btw4: Prečo sa to musí vždy pos*ať, keď sa mi už budúcnosť začína zdať jasná.


aby to bylo zajímavější. když je něco moc jednoduché, tak je to nuda.

ps: pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 12:39
To drutek: Lenže ja som netrpel nudou ani keď nehrozila atomová vojna.
A potom, čo som čítal Bugiho príspevok sa teda bohvieako dobre necítim. Asi by to vážne chcelo v blízkej budúcnosti zohnať atomový kryt.
btw: Niekedy sa bojím, že roboty s pokročilou AI nás jedného dňa nahradia, no niekedy(obzvlášť v takýchto prípadoch) si želám, aby sa tak stalo.
Na počiatku bola prázdna množina.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 16:56
Bugi: Jestliže ji chtěli použít na Irák tak se jen stále dokazuje jací jsou to kreténi. Evil or Very Mad ... Ale nějak mi uniká ta tvoje věta, že byly použity víckrát jen se o tom nemluví - pokud vim tak byly jen jaderný testy bez nějakejch větších ztrát na životech (jen ten Velkej Ivan moh "někoho" zabít).
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 17:19
Tak tenhle most je na konci úseku dálnice D-11 kde jsem pracoval!!

D-11
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 18:06
Moc hezká prácička!
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: čt 14. prosinec 2006 01:28
To jo, krásný začlenění do terénu, porostlý zelení, moc hezký. Ještě že se lidi aspoň v něčem poučili a nestaví jen betonový hrůzy (viz. Husákovo vyřádění se především na Slovensku se samými betonovými nadjezdy a mosty...)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 14. prosinec 2006 08:09
Prováděl jsem tam staveništní kontrlu. Co to je? No veškerý materiál který se tam přivezl a pouřil na výstavbu tělesa dálnice a vozovky jsem musel xkrát denně odebrat a vyhodnotit a taky zda dodržují postupy při jeho ukládání! Počítal jsem to že za ty 2roky to bylo cca3tis vzorků!! Jinak slavnostní otevření je 19.12.06. Kdo se chce tam podívat dříve, tak mu přes SZ pošlu instrukce kudy. Je to pro ty kteří jezdí na trase Praha - HK.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 14. prosinec 2006 13:35
2 Beat: K EU - tohle můžeš říct jen díky tomu, že Ti (nám) chybí srovnání se stavem, který by nastal po odmítnutí vstupu do EU. To už by ty hranice byly dávno zavřený a nikdo by nedokázal nic vyvízt.
K mostu - nádherný kus architektury. Až přes něj pojedu (jako že určitě, bo po té trase budu jezdit), tak si na Tebe vzpomenu. Wink
2 Lukenet: Ta bomba se jmenovala Car bomba. Podle tohoto článku jadernými testy málem zničili život na Zemi Američani, nikoliv Rusové. Viz test Castle Bravo. Rusům se povedlo "jen" "sestřelit" si vlstní civilní letadlo. O Čínsko - Ruské válce jste nejspíš neslyšeli, co?

Teď jsem zjistil zajímavou věc. Dejte si vyhledat "atomová bomba" na iDnes.cz. Co vám to ukázalo?

A na závěr ještě jeden článek: Co myslíte, kdo byl první člověk, kolem kterého média vytvořila kult osobnosti?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 2 z 206




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna