Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zajímavé články + diskuse ke čtenářským zprávám

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 204, 205, 206  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 16. duben 2019 10:23
Hlavně, ja nevim... oni tam neměli žádné požární čidla?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 16. duben 2019 12:15
No tak když je to dřevěný a staletíma vysušený, tak to hoří dost dobře, a i když hasiči přijedou, jak nejrychleji to jde, tak to může za těch pár minut být pěkně rozjetý. Navíc je to v hustý zástavbě a dost vysoko, takže obtížný dojíždění s technikou a pak tam nějaký žebřík sotva dosáhne...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 16. duben 2019 18:28
Oni to vodou prolejvali dost, ale evidentně to nestačilo.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 22. červenec 2019 07:26
Můj... Co je to? Manžel mojí sestřenice. Bratranec?

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozhovor-uprchlik-migrant-z-iraku-nelegalni-migrace-zije-v-cesku-amazon.A190704_150353_domaci_lre
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 23. červenec 2019 08:25
A sestřenice je v pořádku?

Já měl známou, co si takhle vzala nějakýho Egypťana.. ze začátku v pohodě, pak teda musela s ním odletět do Egypta, aby viděla nějaký halal slavnosti a nakonec jí zakazuje nosit bikiny na koupalištích.. A nejhorší na tom je, že je s tím vlastně v pořádku a ještě ho omlouvá.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 23. červenec 2019 10:20
Heh, sestra mého spolužáka si vzala člověka z Jižního Súdánu... pracovala tam jako sociální pracovnice... nosí kvůli němu šátek, on je extrémně žárlivý (nesmí jít třeba sama ven s kamarádkami) a já nevim co ještě... Jinak je to takový velice prostý člověk nepoznamenaný civilizací, no a ten můj spolužák je z toho na prášky, kam jeho sestra dala oči... Rolling Eyes teda byl z toho na prášky, vlastně vůbec nevím jak to dopadlo, neviděl jsem ho od magisterských promocí, jelikož šel dělat doktorát jinam... Think Jenom z facebooku vím že ještě žije, ale je mi blbé mu psát a vyzvídat to, když jsem si teď na to vzpomněl... Very Happy Každopádně tenkrát byl i zdrojem vtipných historek - prý třeba nevěřil že v nějakém parku Brně nežijí štíři ani jedovatí hadi, prý "A to vám tvrdí vaše vláda? Tomu bys neměl věřit!" Very Happy
Ale tak asi má ten súdánec jiné přednosti... Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 23. červenec 2019 11:36
Já už začínám mít pocit, že ženské jsou obecně víc náchylnější k různým podvodům.
Začíná to slevovejma akcema na oblečení, kdy jsou schopný uvěřit, že mikiny, který se prodávají za 4-5 tisíc se zázračně někde prodávají za 6 kil.. a končí to přechodem na ortodoxní islám Laughing
Případně jsou občas schopný vysolit několik stovek za úpravu nehtů..

Nebo.. zdá se Vám, že ženský rádi utrácí často a menší částky a chlap jednou za čas něco pořádného? Mr. Green Takhle to mám aspoň já..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 24. červenec 2019 12:54
Jo, ženské jsou náchylnější ke všem kravinám... mě stačí se podívat na Sama Doma (to je pořad na veřejnoprávní televizi, kterou platíme povinně my všichni! A vlastně nejen tam - i na všech těch ona.dnes.cz žena.cz a pod. ), kde je skoro každý den nějaký odborník na vidění třetím okem, antivakcinační aktivistka, savopič nebo propagátorka strkání šutrů do vagíny... Pak se nedá ani divit, že studentky houfně platí za to aby je mohl ošu... pardon odháčkovat nějaký guru Jára...
Zasláno: čt 15. srpen 2019 22:01
Je to oficiální - střed vesmíru je v Brně! https://www.idnes.cz/brno/zpravy/stred-vesmiru-poklop-kanal-brno-recese-vedci-jiri-grygar-alexander-zenisek.A190813_143747_brno-zpravy_krut
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 17. září 2019 21:18
Dnes je to přesně 20 let Exclamation
Pamatuji si, že jsem tenhle výtisk deníku Metro někde měl schovaný... Smile

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek/duchodkyne-se-nezapomenutelne-zapsala-do-historie-internetu-diky-jedinemu-vyjadreni-40296829?seq-no=3&dop-ab-variant=&source=article-detail
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 168 z 206




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna