Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zajímavé články + diskuse ke čtenářským zprávám

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 204, 205, 206  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 13. červenec 2020 19:56
Zajímavé řešení neustálých střetů automobilů s vlaky. Navíc to posili flotilu bojových šalin... Think

https://paralelnilisty.cz/2020/07/13/vlaky-budou-vybaveny-balistickymi-raketami-maji-zabranit-stretum-na-prejezdech/
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 13. červenec 2020 22:37
Už to zkouší aspoň v Rusku, zemi neomezených možností? Mr. Green
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 13. červenec 2020 22:44
Tam mají už dávno tohle
Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 13. červenec 2020 22:46
Na ruského čelověka se musí zvostra. To oni vědí moc dobře. Ale přeci jen ty rakety vlak-země s obohaceným uranem by byly jiná liga Magor
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 13. červenec 2020 22:47
a mimochodem to samé měli i v Turecku, kde vymysleli podobnou mechanickou věc i pro jednosměrky:
Obrázek
(bodce se při průjezdu na správnou stranu sklopí a na tu špatnou zůstanou)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 13. červenec 2020 22:48
Tam budou řidiči ještě větší hovada jak v Rusku. Má zkušenost z Istanbulu tomu nasvědčuje.

Jinak skvělé, když potřebuješ couvnout Magor
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 13. červenec 2020 22:57
no kdybys šel "zvostra" i na Poláky, Pražáky a další P---, tak nemusíme řešit to že někdo zastaví kamion na přejezdu a pak do něj napere Pendolino rychlostí 160 km/h...

Navíc s tím jde ruku v ruce rušení železničních přejezdů v ČR - je to prý nebezpečná věc co by se měla co nejvíc zrušit a není třeba mít na trati víc jak jeden přejezd na deset kilometrů nebo kolik... Podjezd nebo nadjezd je moc drahý a tak přejezd zrušíme bez náhrady. Autem to objet není problém (ale co na to Greta? Tolik zbytečně propáleného benínu... ehm uhlí do elektromobilů) Ale co chodci a cyklisté? Ti nebudou dělat zajížďku/zacházku 10 km, Jo, není nad to, když pak chodci nebo cyklisti přelézají koleje tam kde se jim zachce...
Zasláno: po 13. červenec 2020 23:02
Elephant napsal:
Tam budou řidiči ještě větší hovada jak v Rusku. Má zkušenost z Istanbulu tomu nasvědčuje.

Jinak skvělé, když potřebuješ couvnout Magor

Turci a ostatní jižanské národy jsou na dopravu největší experti. Na křižovatce tam má obvykle přednost ten kdo má hlasitější klakson Think Světla na semaforu jsou jen brána jako doporučení (obzvlášť na tom pro chodce).

Každopádně to ale nemá na Čínu, kde jsem ke svému zděšení zažil jak se souvislý proud lidí proplétá souvisým proudem aut (naštěstí jedoucích krokem). Hádám že v Jihovýchodní Asii to ale bude ještě větší žůžo, ztoho co jsem viděl ve videích...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 14. červenec 2020 21:38
Nově už černochy mají fotit jen černoši. Běloši to prý neumí. Jsem zvědavý, kde to skončí. Psy mají fotit jen psi a opice jen opice?
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/simone-bilesova-vogue-fotky-titulka-kritika-cernoch.A200714_181940_zahranicni_klf
Zasláno: út 14. červenec 2020 21:40
p!p@ napsal:
Elephant napsal:
Tam budou řidiči ještě větší hovada jak v Rusku. Má zkušenost z Istanbulu tomu nasvědčuje.

Jinak skvělé, když potřebuješ couvnout Magor

Turci a ostatní jižanské národy jsou na dopravu největší experti. Na křižovatce tam má obvykle přednost ten kdo má hlasitější klakson Think Světla na semaforu jsou jen brána jako doporučení (obzvlášť na tom pro chodce).

Každopádně to ale nemá na Čínu, kde jsem ke svému zděšení zažil jak se souvislý proud lidí proplétá souvisým proudem aut (naštěstí jedoucích krokem). Hádám že v Jihovýchodní Asii to ale bude ještě větší žůžo, ztoho co jsem viděl ve videích...
Tohle jsem v Pekingu nezažil, ale byl jsem tam jen necelý den a taky všude v centru mají kamery a za tohle by jim určitě spadlo sociální skóre Mr. Green

Nejhorší doprava byla ve Vietnamu. Tam nebyl rozdíl mezi přechodem se zelenou a přecházením dálnice. Nedalo se to přejít. O chlup lepší byl Hanoj, ale i tak o dost horší jak celá Indie včetně Dillí.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 181 z 206




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna