Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zákaz zveřejňování odposlechů

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 12. únor 2009 19:53
Nechtěli jsme někdy založit politickou stranu VSN? Smile Ale kdo by nás volil Cry

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 12. únor 2009 19:54
tech nas deset co sme tady, jako zaklad dobry Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 12. únor 2009 21:22
jj právě jde o to, že novináři nemohou třeba poukázat na korupci, už mnohokrát v novinách vyšly různé záznamy hovorů, které politikům přitížily...a teď korupci vesele otevřely dveře Brick Wall

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 12. únor 2009 23:25
No právě, že takhle se konečně zbavili problému korupce... Teda bude to tak vypadat. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 13. únor 2009 01:05
Jasně. Jenom nás to diskreditovalo v zahraničí. Teď bude konečně klid... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: pá 13. únor 2009 10:16
Klid na věčné časy a nikdy jinak

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: pá 13. únor 2009 10:31
ACH JO!
Zase já mám být za toho špatnýho, kterej do tohohle vlákna napíše nějaký fakta?

Zákaz se týká POUZE odposlechů získaných policií, které ještě nebyly předloženy soudu.
Pro českou novinářskou špínu to znamená jenom to, že někteří se budou muset začít živit poctivě, např. jistý Kmenta. Další budou muset začít pracovat jako skuteční novináři a provádět vlastní odposlechy.

V týhle zemi bylo doposud možné, aby část novinářů napojených na fízly korumpovala jednu část státu, aby druhou mohla skandalizovat.

Pro tajné služby to znamená, že už nebudou moci (alespoň částečně) pomocí novinářů hrát zpravodajské hry.

V demokratické společnosti by naši novinářu už dávno seděli, v téhle společnosti to zanedlouho bude taky možné...

Jen víc takových zákonů Applause
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 13. únor 2009 10:34
Znění zákona jako takového jsem nečetl. Jestli máš pravdu, že se to týká jen policejních odposlechů, tak za toho špatného nebudeš sám, protože v takovém případě s Tebou souhlasím. Policejní odposlechy opravdu novináři nepochybně vždycky dostávali podle "potřeby".
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 13. únor 2009 13:04
Musím souhlasit s Quabem. Má pravdu. Jde opravdu jen o policejní odposlechy a je to spíše zaměřeno proti Polici jako takové aby se nedala tak lehce korumpovat. Měli by ale spíše zavřít toho kdo jim je poskytl než novináře, ale to by se jim těžko dokazovalo tak to přesunuli jinam, není to košér, ale jisté řešení to je. Odposlechy jssou nutné a souhlasím s nima. Poctivý nemá co skrývat a to kolik jsem vypil piv a kolikrát se miloval je asi fakt nezajímá. Četl jsem i ten dopis co napsal Klaus. V mnohém souhlasím sním a to nebývá tak často, jako třeba i s quabem. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK

Re: Zákaz zveřejňování odposlechů

Zasláno: pá 13. únor 2009 13:11
krrttek napsal:
Tak tohle mne vážně dostalo Brick Wall kde je demokratická svoboda slova? Kdo si přečte Kmotr Mrázek (II) pochopí, proč to poslanci navrhli d'oh!
jednoduše - nechtějí být odposloucháváni a mají tu moc si to prosadit a Vašík na hradě jim to podepíše, protože se taky nechce objevit v mediích Obrázek

P.S. kvůli tomuto jsem zkopíroval adresu blicího smajlíka z idnesu.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna