Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Žaloba na Klause

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Škodí Klaus České republice?

Hlasování není časově omezeno.
Neškodí a čas to ukáže:
25% 25% [ 1 ]
Škodí, ale jsou tu mnohem horší:
50% 50% [ 2 ]
Škodí a je potřeba začít u něj:
0% 0% [ 0 ]
Je mi to jedno:
25% 25% [ 1 ]
Celkem hlasů : 4 / Hlasujících: 4
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Žaloba na Klause

Zasláno: út 5. březen 2013 10:51
Nikde jsem si toho tu nevšiml... Co si myslíte o žalobě na Klause? Uškodil opravdu během svého funkčního období České republice, nebo si jen někdo potřebuje přihřívat populistickou polívčičku?
Co si myslíte o jeho amnestii?
Co si myslíte o jeho euroskepticismu?
Co si myslíte o starších věcech (např. relativizace globálního oteplování apod.)?

--------- konec dotazu, teď já... ----------

Žaloba na Klause je naprostá a ostudná blbost. Na amnestii měl právo, tak podle mě není co žalovat. Pokud hrozilo nebezpečí, že pravomoci prezidenta republice tak ublíží, neměly mu být zákonem svěřené. Tohle jen dělá ostudu v zahraničí.

Druhá část amnestie se mi taky moc nelíbí, ale jsem skoro 100% přesvědčený, že kauzy, kterých se to týkalo by stejně nikdy odsouzením a do vězení posazením viníků neskončily. Kdyby to české soudy byly schopné dotáhnout do konce, tak už by to udělaly. Po deseti letech už se žádné další důkazy určitě nenajdou.

S Evropskou unií má Klaus dlouhodobě pravdu, s Eurem taky. Ukazuje se to skoro denně.

V mnoha věcech mě Klaus taky zklamal, ale tenhle mediální hon na něho je nesmysl. Češi si jen našli fackovacího panáka na všechny svoje frustrace. Naopak se mi Klaus líbil jako snad jediný politik, který nemění své názory podle toho, co si zrovna myslí lidi.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..
Příspěvek upravil 1× romulus, naposledy út 5. březen 2013 11:44.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 5. březen 2013 10:57
Já myslím, že amnestie jako taková je nesmysl. Když už někdo udělá průser a do kriminálu se dostane, tak by tam měl zůstat.
Ještě tak chápu amnesiti po odchodu komančů, to sedělo dost politických vězňů. Ale proč by měli být z vězení propuštěni teď ti, kdo nějaký trestný čin opravdu spáchali a sedí právem, tomu nerozumím...
Ze začátku mi byl sympatickej tím, jak šel proti proudu, ale teď si to pos*al. S jeho názory na globální oteplování a EU se dá jen souhlasit.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 5. březen 2013 11:02
U nás sedí strašně moc lidí i za neúmyslné činy. Češi jsou rozeštvaní (hlavně médii) a každýho by hned posílali sedět i za projetí na červenou a soudy jim to často splňují.
Ve vězeních je hrozně moc lidí a stojí to strašné peníze. Tresty do jednoho roku vězení, na které se první část amnestie vztahovala jsou nesmysl. Jen vytrhnou člověka z pracovního procesu, zadluží ho a jeho rodinu a akorát skončí na sociálce, nebo začne taky krást. Domácí vězení, nebo veřejně prospěšné práce by na spoustu činů bohatě stačily.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 5. březen 2013 11:03
Jenže ven se dostali i zm*di co vykrádali baráky, obchody... A ti s tím nepřestanou, to spíš začnou znova.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 5. březen 2013 11:26
To je tím, že tu amnestii blbě nastavili.
V zásadě proti amnestii nic nemám, když jde propouštění jen "těch, co sedí za jízdu na červenou".
Ale i když to blbě nastavil, tak má přece poradce, proč nikdo nic neřekl? Podepisuje mu to premiér, proč ten nic neřekl? Proč nikdo nežaluje Nečase, že to podepsal? Kdyby mu to nepodepsal, tak má ten papír stejnou váhu jako když si já tady na papír napíšu "pusťte všechny z vězení".

Podle mě je žaloba za velezradu to blbost, i když ta amnestie byla blbě udělená.

S hlasováním mám problém. Nejblíž jsem k poslední možnosti, ale za ten dodatek, že pivo levnější nebude, bych si přišel jak ti dementi na Novinkách, co nadávají, že se platí peníze vědcům na výzkum Higgsova bosonu apod., protože chleba to nezlevní.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 5. březen 2013 11:45
Ok. Dal jsem pivo pryč. Chtěl jsem být vtipnej, ale spíš jsem tím opravdu podsouval těm, co je jim to jedno, že jsou to jen pivní povaleči. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 5. březen 2013 21:05
Ja mel Klause vzdycky rad za jeho nazory(globalni oteplovani, prijeti eura a vlastne na celou EU), na druhou stranu me silene zklamal amnestii. Jasne, spousta lidi sedi nepravem, ale mnohem vic lidi sedi pravem a byli za to pravomocne odsouzeni za ne uplne lehky trestny ciny. Amnestie me prijde uplne dementni, je to podkopavani pravniho radu cesky republiky. Dobre, pokud amnestii, tak si k tomu meli sednout a prostudovat vsechny spisy(jasne, zabere to soustu casu, ale urcite by to dopadlo mnohem lip, nez tahle demence).

Ale jestli jsem pro zalobu? Abych pravdu rekl, tak je to dost slozita otazka. Takze radeji odpovidat nebudu Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 6. březen 2013 13:36
Já myslím, že ta žaloba na Klause je hloupost a jenom mediální divadlo... s amnestií sice nesouhlasím, ale Klaus dělal pouze to, k čemu má právo, a navíc mu to podepsal premiér atd... Prostě to je jenom divadlo. aby si lůza nemyslela, že ti nahoře, co kopou za "obyčejné lidi", nic nedělají...

Takže s amnestií nesouhlasím (a nechápu, proč to udělal, takhle si proti sobě popudil strašně moc lidí, a to byl dříve oblíbený..), ale za jeho ostatní činy jsem jej měl rád (teda kromě ještě ukradení propisky, že... Very Happy )
Považuju se taky spíše za euroskeptika (ač bych rozhodně nebyl pro vystoupení z EU, jako někteří, protože vím, že něco je na ní dobré - třeba volný obchod, volný pohyb obyvatel, spolupráce jednotlivých států atd...), takže v tomhle jsem s Klausem souhlasil. Stejně tak jsem jej měl rád za jeho boj proti zeleným magorům.. Very Happy Zvěrstva páchaná ve jménu zelené ideologie ekologismu jsou fakt moc - ať už jde o výstavbu obřích moří solárních elektráren, výrobu a pěstování biopaliv nebo obchod s emisními povolenkami na ten ošklivý CO2... Za vším je jenom byznys, žádná starost o životní prostředí...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 6. březen 2013 18:21
No, tak či tak, dneska se každopádně prezidenti pěkně vyznamenali... http://brno.idnes.cz/klaus-a-gasparovic-si-predali-ceny-dr5-/brno-zpravy.aspx?c=A130306_133214_brno-zpravy_klm

Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna