Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zaměstnavatelé x odbory

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Kdo má pravdu v boji o platy ve Škodovce?

Hlasování není časově omezeno.
Dělnící, kteří tvrdě pracují za zlomek mzdy jejich německých kolegů:
14% 14% [ 2 ]
» Vedení Škody, které dělníkům už tak platí nadprůměrné mzdy a nabídli slušné zvýšení:
57% 57% [ 8 ]
Pravda je někde uprostřed:
28% 28% [ 4 ]
Celkem hlasů : 14 / Hlasujících: 14
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Zaměstnavatelé x odbory

Zasláno: út 17. duben 2007 07:53
Pojďme hlasovat jednoduché hlasování. Svůj názor přidám později, ať hlasování zatím třeba neovlivňuju.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 07:56
Já hlasoval za 3. Je pravda že oproti němcům maj malý mzdy, ale na české poměry jsou nadprůměrné
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:02
Je sice hezké, že chtějí mít platy jako v Německu, ale taky nemusí mít žádný! Práci tu mají jen díky tomu, že jejich práce je levnější než v Německu. Pokud budou mít stejné platy, tak přesunou výrobu jinam a nebudou mít žádný. Již uvažují že zruší výstavbu "motorárny" protože by se jim tady nevyplatilo vyrábět z důvodu vysokých mzdových požadavků! měli by se držet při zemi, nebo nebudou mít nic! Bohužel né jen oni Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:33
Nemůžou přece najednou zaměstnanci všech firem s německým kapitálem chtít německé platy.
A na podíl na zisku firmy zaměstnanci logicky taky nárok nemají, pokud si nekoupí akcie. Jak by k tomu akcionáři přišli?
Odbory jsou podle mně organizované vyděračské bandy, bohužel povolené zákonem. Pěkný příklad jsou české dráhy.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:55
Také máme německého vlastníka, ale platy ani náhodou. A Stávkovat za větší platy! Kde žijete? Lehce nás nahradí! No odbory v CD a i v Dopravním podniku jsou považuji za partu odložených volů! Pak nemají být tak drahý jízdenky!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 09:13
No myslím, že škodovka se brzo přesune někam na východ, kde je 10 000 Kč hodně
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Krokodýl (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 42
Bydliště: Velké Žernoseky
10 000,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 11:04
Ono je krásné říci: "Já chci víc" , ale ať si zkusí jít vlastní cestoum nožnost mají. Hlavně ti co tam dělají od vyučení, nikdy neměli problém, že by nedostali výplatu, nucenou dovolenou a nebo je nezrušili. Jinak by se chovali kdby si toto prodělali.
Podruhé ženatý, pět dětí, ....
S75, M65, N70 + GPS modul LW-3D, navigace
Tramping není názor, je to stav duše ...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 20:19
pokud se na to podívám ze širšího hlediska, tak je toho hodně co stojí stejně v celé evropě (auta, elektronika, energie)
tak proč by tedy nemuseli tu evropu v platech dohnat rychleji? a jak to bylo psáno výše. mělo by se to provést u všech firem, které vyrábějí zboží za evropské ceny, ale zaměstnanci berou české platy
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 20:29
Tak myslim, že tohle se týká nejvíc mě co? Smile Jinak nenechte se zmást, z vlastní zkušenosti vím, že seřizovač na CNC stroji má 14500 kč .. takže to nebude těch průměrných 22000 za dělnickou profesi Smile

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 20:44
to je klausova fantasmagorie. já dělám odbornou profesi a pohybuji se kolem 15.000 brutto

edit: bez přesčasů bych byl na nějakých 11.000
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna