Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zaměstnavatelé x odbory

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Kdo má pravdu v boji o platy ve Škodovce?

Hlasování není časově omezeno.
Dělnící, kteří tvrdě pracují za zlomek mzdy jejich německých kolegů:
14% 14% [ 2 ]
» Vedení Škody, které dělníkům už tak platí nadprůměrné mzdy a nabídli slušné zvýšení:
57% 57% [ 8 ]
Pravda je někde uprostřed:
28% 28% [ 4 ]
Celkem hlasů : 14 / Hlasujících: 14
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 21:20
2 drutek: víš proč by tady nemělo několik lidí brát za dělnickou práci německé platy? Protože by to zvedalo inflaci a zdražilo by to zboží pro ty, co německé platy nemají... Shame on You
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 23:04
Docela mě zarazilo, že vedení Škodovky nabídlo odborům navýšení platů o 13% a oni to odmítli. Mě zvednout plat o 13%, tak budu skákat 5m vysoko. d'oh! Kdybych měl já chtít plat na německé úrovni, tak ještě letos splatím půlku hypotéky. Not Talking
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 00:04
Bugi .. pozor .. navýšení o 13% Smile bylo to asi o 9% + sebrali by nám bonusy a třináctej by zrušili a dali jeho část do měsíčních dávek a to se nerovnalo zdaleka hodnotě 13. platu + by sebrali nějaký bonusy lidem na lajně a rozpočítali jim to samozřejmě "výhodněji", takže to taky není tak jak to vypadá Wink

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 11:50
No já můžu vycházet jen z informací, které nám dávají masmédia. Z toho jasně vyplývá, že nemůžeme věřit novinářům. Wink Jinak o tom, jak se rozpočítává 13. plat do platového tarifu, nebo jak se dokáže žonglovat jednotlivými položkami, ze kterých se plat skládá, vím své. Už jsem tím párkrát prošel. Not Talking
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 16:28
Tak a je konec vyjednávání, rozhodnutí padlo Smile

ups (0)
Anonymní




0,- VK

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 18:13
romulus napsal:
2 drutek: víš proč by tady nemělo několik lidí brát za dělnickou práci německé platy? Protože by to zvedalo inflaci a zdražilo by to zboží pro ty, co německé platy nemají... Shame on You

a jakým jiným způsobem chceš dohnat evropu v platech, když né tím postupným zvyšováním mezd? to jako už navždy budeme mít východní platy a evropské ceny?
Zasláno: st 18. duben 2007 18:16
Bugi napsal:
No já můžu vycházet jen z informací, které nám dávají masmédia. Z toho jasně vyplývá, že nemůžeme věřit novinářům. Wink Jinak o tom, jak se rozpočítává 13. plat do platového tarifu, nebo jak se dokáže žonglovat jednotlivými položkami, ze kterých se plat skládá, vím své. Už jsem tím párkrát prošel. Not Talking


v posledním čísle časopisu tv program, nebo jak se to jmenuje, je psáno o filmu "vrtěti psem" (doporučuji). je tam jedna vynikající věta: NIKDY nevěř NIČEMU, co nevidíš na vlastní oči
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 18:19
No, pořadu Na vlastní oči nevěřím už vůbec. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 18:20
tady se nejedná o pořad, ale o slova autora filmu. oba dva jsou američani

měl jsem napsat, že se jedná o quotte. sorry
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna