Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zase teroristi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Olesh (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 20
Bydliště: Rychvald
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 18:36
Teroristi jsou banda tupců, kterým když se něco nelíbí tak si jdou bouchat mezi lidi...si ani nedovedu představit, že jedu někde autobuse, teď tam přijde nějaký "faraon" a udělá bum
Pivo, tchýně, uzené nejlepší jsou studené.

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 22:25
Realita je pro takovyhle hovadaky prazdnym slovem. Kdyby tak kazdej co de udelat bum vedel ze to co provede je jedna velka nula v danem okamziku. Asi nepremejsli ze svoji likvidaci anuloval svoji osobnost,tudiz tahle akce pro daneho cloveka je smazanim jeho existence tudiz moznosti byti a reseni danych problemu jinou cestou.Vono nejhorsi je vedomi vlastni existence.Pokud si uvedomite svoji existenci pochopite smysl zivota nebo vam rupne v kouli.Idealni je vskriseni z predpokladane smrti.To si pak vazite zivota.

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 00:54
Terorismu pouzivala zide proti palestincum nez si vynutili odchod Britu a vytvoreni vlastniho statu, jenz se od te doby tak trosku rozrostl...

Je fakt, ze na nej zautocili Arabove prvni, ale kdo vi proc? Laughing Wink
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 01:05
Víte o tom, že naši piloti s našimi letadly byli využíváni k napadání palestinských území při budování Izraele? Docela velká černá skvrna v našich dějinách. A podle toho, co jsem se zatím dočetl, to bylo ještě před vyhlášením samostatného Izraelského státu.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 10:58
Já sem o tom někde četl nějakej článek, je to pravda...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 6. srpen 2005 10:06
Darth PZ napsal:
Koukněte na tohle! ALe jen pro silné povahy! Tohle vážně nemá obdoby, to jsou fakt takový hajzlové že to ani není možné! Sad Confused Shocked

http://hawran.bloguje.cz/104174_item.php

Ale už sem řekl, JEN PRO SILNÉ POVAHY!


Tak som si to pozrel.......................


...........................a este teraz neveriaco cumim so zdvihnutym zaludkom......................

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 22:37
Ja veděl že to neni pro mě. Sem já to blbec zvědavej na co já všechno čumim. Jen jednou sem byl na zabíjačce a viděl jak se to dělá od začátku do konce. Tohle se tomu velice podobalo. Chlapy já střašně rád vepřovou se zelím ale koukat se na to ještě jednou bude země brzo vegetarián.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 22:46
No já se nato raději nedíval, od té doby, co jsem se já debil zvědavej podíval na link, co byl v topicu o nehodách na kolech, tak už si dávám bacha... Sick
Ale podle toho, co jsem tu o tom zaslechl to bude asi to, co jsem omylem zahlídl na kolejích v Brně... "Kámoš" tam rozesílal video, jak nějakému chlapovi nožem uřezávali hlavu a bylo to vidět, že to není nic hraného, ale naživo a jen jsem viděl, jak ten nůž do něj zařízl, tak jsem to vypnul a projistotu zformátoval disk... Bylo mi blbě z toho následujícíh pár dní... Rolling Eyes A na dovršení všeho se mě pak ten debil zeptal: "Tak co, přišlo ti mé video? Docela prdel ne?" A chlamal se... Dodnes jsem nepochopil, jak si někdo může libovat v takových věcech... Brick Wall Ale asi nejsem normální nebo nemám tak vivinutý mozek, že nepochopím nějakou hlubší podstatu toho "vtipu"... d'oh! Rolling Eyes
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 00:33
Každý se s prožitým šokem vyrovnává po svém. Když se koukneš o kousek výš, zjistíš, že jsem sem napsal vtip, který mi to připomnělo, jen abych se z toho vykecal.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 09:08
No já mám takových videí ve sbírce hodně, je to hnus, ale viděl jsem video co udělali američani... V tomhle případě vždycky teroristi uříznou hlavu.. Je to hnus, ale ten člověk se trápí cca 30 vteřin, ale na tom videu s američanama měli nějakou ženskou, nařízli ji krk a nechali ji, ona sípala doslova jak prase... no a kdybyste ještě viděli jak se pohybovala na zemi když byla svázaná... Nesmíte to brát jednostraně.. obě strany jsou na tom stejně, je to hnus největší...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna