Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zase volby

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 29, 30, 31  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 16. říjen 2010 12:11
Tak jsem si projel ty volební lístky a je to naprd... Do senátu neznám nikoho, tak jsem vyházel jména stran, který se mi nelíbily a zbyl mi jeden...
No a do komunálních můžu volit 15 lidí a já zaškrtal stěží 7... Sad
Ale tak jsem aspoň zbylý volební lístky obřadně roztrhal a mrsknul do koše. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 00:16
Jupííííí u nás je vyhráno! Applause Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 09:27
Do senátu jsem také měla problém, protože ten kandidát za stranu, kterou bych překousla je pán ve věku skoro 80 let, tak jsem hledala někoho jiného. pro Magistrát Prahy jsem zaškrtla jen stranu, protože stejně neznám nikoho. No a místní na městskou část - to byla pohoda. Půlku těch lidí znám, takže: Jé synova učitelka na češtinu.... jé manželův strýček.... jé sestřička ze zdravotního střediska... jé školník.... jé syn sousedky.... jé a tyhle 4 znám z třídních schůzek..... Takže to bylo nejlehčí Very Happy
Varda Elisabeth

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 21:23
U nás se do zastupitelstva dostala i máma... Tak už vymejšlela, kdo to dostane, když odstoupí. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 21:30
tak u nás se tam dostali samý rozumní lidé.... naštěstí Mr. Green takže by se mohlo i začít něco v obci zlepšovat
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 23:02
jenda^^ napsal:
U nás se do zastupitelstva dostala i máma... Tak už vymejšlela, kdo to dostane, když odstoupí. Mr. Green

takoví jsou nejlepší... tak proč tam lezou, když nakonec odstoupí Exclamation Question
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 23:10
Já to taky nechápu, já bych chtěl bejt starostou Mr. Green
Ale máma je z těch, co jsou tam do počtu, abych jich měla strana ve volbách 15... A pak to takhle dopadá... posledně to takhle měl jeden tátovo kolega Smile
A myslim ,že takovejch jich tam bylo víc, protože u jedný strany byla hromada lidí starých jako já nebo i mladších a pochybuju, že by nějak moc stáli o to bejt v zastupitelstvu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 23:16
Ale zase to je dobrá brigáda, ne?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 23:27
no, mě hlavně štvalo, když se u nás v předminulým období stal starostou člověk, co zpronevěřil a rozkradl, co mohl, a dostal se tam jen tak, že tři lidi, co byli před ním tam byli taky jen do počtu... lidi volili je, protože tenkrát tu byla jen strana, ve které byl on (nezávislí) a komunisti a lidovci, a když nechtěli volit ty, tak dali hlas nezávislým, ale ho nezakřížkovali... ale on se stejně stal starostou.... tenkrát to spousta lidí bralo jako podvod na voličích a tak byla ze znechucených občanů založena další strana, která naštěsí minule, i dnes vyhrála... Rolling Eyes

takže pozor, koho pustí, když odstoupí... každopádně to nemám rád, protože to vidím jako podvod na voličích... Rolling Eyes Not Talking
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2010 23:40
No tak proto asi máma zjišťuje, kdo by tam šel za ní. Jestli někdo normální, nebo nějakej blbec...
BTW nevolí si starostu zastupitelstvo?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 19 z 31




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna