Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zase volby

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. říjen 2021 07:23
No podle průzkumů jednu dobu měli i víc než ANO. A to i bez přílepku STAN... Docela mě to šokovalo... ale asi hodně lidem leželi v žaludku... Já jsem na ně nadával. Nicméně je mám rád a sleduju je od jejich vzniku. Je škoda, že se v některých otázkách začali vzdalovat svým původním ideím... ale za to můžou právě lidi jako Hřib... Nevolil jsem je, protože v některých věcech jsou moc extremističtí, ale jsou mi daleko sympatičtější než lidovci s předsedou který je homofob, kreacionista (na twitter napsal, že jeho děti se lži jako evoluci učit nebudou) a spoustu dalších věcí co se dnes nenosí...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 10. říjen 2021 07:52
Mně se stačí dívat na to, co předvedli v Praze z první ruky. Děs a hrůza.

Co se pánbíčkářů týče, ty měla taky dávno semlít voda. Ta troska, co je vede, dávno patří do sanatoria.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. říjen 2021 07:53
Nenašel jsem ten twitterový post kde hájil to že Země je 6000 let stará, ale tohle asi stačí:

https://m.facebook.com/ateiste/posts/2707013229333848

Nehledě na jeho názor k potratům, že by se po vzoru Polska a Islámského státu měly zakázat...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 10. říjen 2021 08:02
Ještě má eresku a dávno není kompetentní k vedení strany a působení ve velké politice.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. říjen 2021 08:14
Elephant napsal:
Mně se stačí dívat na to, co předvedli v Praze z první ruky. Děs a hrůza.

Co konkrétně? Vím že Čočík s Danem Vávrou mu jeli dát plaketu za jeho zásluhy v oblasti dopravy a skončila na veřejných záchodcích... Ale nějak to nesleduju...

Na pirátech mi vadila ta bezmezná podpora elektromobilů a snaha zakázat auta.

A pak taky ty jejich úvahy o komunismu - třeba nepodmíněný příjem a jak by se dal financovat z daně z nemovitosti ve výši 1 % odhadní ceny nemovitosti ročně...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 10. říjen 2021 08:21
Přes léto udělali z Prahy jeden velký labyrint z uzavírek a ten neskončil doteď. Přivedl kolony do míst, kde nikdy nebyly. Navíc nemají žádné plány, kdy skončí.

Neskutečná a nepochopitelná preference cyklistů, zbytečné uzavírání nábřeží, stavení předražených cyklostezek. Okruh a metro ale stojí. Důležitější jsou pumpičkáři, zklidňování dopravy, plány na mýto a nové parkovací zóny.

Např. by rádi na magistrále nechali jen dva pruhy nebo uzavřeli celé nábřeží. Bez jakékoliv koncepce. Že lidi prostě začnou jezdit na kole. Hřib je fakt hřib a ignorantské hov@do.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. říjen 2021 09:00
Heh... preference pumpičkářů teď frčí všude... Je to jednoduché. Když všichni přesednou na kola, tak přece dopravní zácpy nebudou... ideálně když se autům úplně zakáže vstup do města... Very Happy Tak šup šup, oblékat uplý cyklistický obleček...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: ne 10. říjen 2021 09:16
Každopádně Babiš teď má volné ruce na to aby kandidoval na prezidenta Wink

A když si to posčítáš jak dopadly volby, tak má dost slušnou šanci uspět... Obrázek

Lidi co volí komunisty nebo Volný Blok asi nebudou volit nějakého "pravdoláskaře co sem chce natahat migráčky"... Very Happy Teď se jejich hlasy nepočítají, protože tyhle strany měly pod 5%, ale v druhém kole prezidentských voleb budou jistě volit Babiše... Wink
Zasláno: ne 9. leden 2022 23:08
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pirat-michalek-komunismus-neprosazujeme-40383380
Komunismus vyhodíte dveřma a vrátí se oknem... tentokrát v rámci ideologie některých členů vládní strany... Anxious
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 31 z 31




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna