Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zase volby

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 10. leden 2007 10:01
Nevěřím NIKOMU!!! Hand Hand Hand Hand Hand Hand
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 9. únor 2007 20:40
včera jsem na novinky.cz viděl volební anketu, kde hlasovali čtenáři. jak je možné, že ať je jakýkoliv předvolební průzkum, tak v něm vždycky vyhrává ods s velkým náskokem, ale když přijdou volby, tak vyhraje čssd?

ten včerejší průzkum jasně ukázal, že když se dělá anketa po celé republice, tak je zcela jiná, než ta pražská. včera vedla čssd před ods asi o 8%.

je jasné, že si modří ptáci nechávají dělat průzkumy na objednávku a jen v oblastech, ve kterých mají nejvíce příznivců. myslím, že je to jen proto aby zmátli zbytek populace, kteří nejsou rozhodnuti koho volit.
jsou to podrazáci
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 9. únor 2007 21:17
Oni to dělají vždycky tak, aby vyšlo to nebo to.. když je u vlády ods, tak vyhrává ČSSD a když je čssd u vlády, tak vyhrává ODS.. Takže buď je to tak schválně a nebo jsou lidi ještě větší blbci, než jsem myslel.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 11. únor 2007 01:54
Ty předvolební průzkumy se mi fakt líbí. Zvlášť když řeknou, kolika lidí se ptali. Většinou je to něco mezi 1000 až 1500 potenciálními voliči. To je fakt průkazný vzorek jak noha. d'oh!
Pokud si dobře pamatuju, tak statistický model musí mít stejně prvků jako modelovaná věc, aby se docílilo vysoké pravděpodobnosti úspěchu. Chyba je přímo úměrná rozdílu v počtech prvků, to je jasné.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 13. únor 2007 17:22
zajímavé, že ta chyba zatím přišla k dobru socanům
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 17. říjen 2008 16:26
Zase se něco volí... ani nevim co, ani nevim koho volit.. vůbec nevim programy těch stran.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 17. říjen 2008 16:29
no mě osobně žádné programy ani volby nezajímají..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 17. říjen 2008 20:16
U Vás nemáte stranu nacistů? U nás je... Mr. Green
Ale už jsem si vybral, podle jmen, co se mi nejvíc líbily... Mr. Green
Zasláno: ne 19. říjen 2008 21:35
Tak to vyhráli socani, ale to je fuk... Moje Sdružení pro důstojný život to projelo na celý čáře. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 17:24
volil jsem socany. v jednom jejich předvolebním letáku to napsali dost jasně: minule jsem nevolil a pak mi všechno zdražili.

ať se dějě co se děje ods bude vždycky strana pro "úspěšné" podnikatele Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 3 z 31




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna