Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zážitky (zlomyselné) :)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK

Zážitky (zlomyselné) :)

Zasláno: čt 18. srpen 2005 22:37
Aké máte také zážitky že ste proste vytŕčali z radu a jso svojou bandou?Ja som mal zatial len takú jednu ktorú si asi do smrti zapamatám Smile.Bol taký volnejší deň a bratranci mali doam volno lebo nikdo nebol doma ani oco ani mama.Tak ma spitali ci by som neprespal u nich a ja ze hej.Tak sme si kusok vypili a pod. a potom sa nas starsi bratranec opytal ci nema vypiect nejaku dobru hudbu.Tak sme povedali že hej a len pustil Mario Ranieri (skripanie, basy a pod.) a len to vypiekol na plne pecky (Repraky riadne creative 7.1 nieco kolo 20W plus subwoofer).Bolo nieco cez 23:00 a o par minut zaklopal jeden pan ze nemoze spat a ze zavola policiu a pod.Bratranec ho poslal do p**e a pokracovali sme vo vypekani do 1:00 rana a policajti nejak neprichadzali Mr. Green.POtom sme vypli hudbu zaspali sme a potom uz len ked prisli domov ich rodicia tak sa opytali : "Pustali ste iba hudbu ako vraveli susedia?".Oni ze "Ano".A rodicia : "Tak to je dobre.Lepsie ako by ste fetovali alebo pili".Som bol vyhukany som nechapal.Myslel som si ze ich rodicia do nich nahukaju alebo pod.Tak to je moj taky dobry zazitok Wink trochu cudny ale no co uz aj aj som cudny ...Piste svoej zazitky
Příspěvek upravil 1× Dieg0, naposledy pá 19. srpen 2005 10:21.

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK

Re: Zážitky (zlé) :)

Zasláno: čt 18. srpen 2005 23:35
Dieg0 napsal:
Aké máte také zážitky že ste proste vytŕčali z radu a jso svojou bandou?Ja som mal zatial len takú jednu ktorú si asi do smrti zapamatám Smile.Bol taký volnejší deň a bratranci mali doam volno lebo nikdo nebol doma ani oco ani mama.Tak ma spitali ci by som neprespal u nich a ja ze hej.Tak sme si kusok vypili a pod. a potom sa nas starsi bratranec opytal ci nema vypiect nejaku dobru hudbu.Tak sme povedali že hej a len pustil Mario Ranieri (skripanie, basy a pod.) a len to vypiekol na plne pecky (Repraky riadne creative 7.1 nieco kolo 20W plus subwoofer).Bolo nieco cez 23:00 a o par minut zaklopal jeden pan ze nemoze spat a ze zavola policiu a pod.Bratranec ho poslal do p**e a pokracovali sme vo vypekani do 1:00 rana a policajti nejak neprichadzali Mr. Green.POtom sme vypli hudbu zaspali sme a potom uz len ked prisli domov ich rodicia tak sa opytali : "Pustali ste iba hudbu ako vraveli susedia?".Oni ze "Ano".A rodicia : "Tak to je dobre.Lepsie ako by ste fetovali alebo pili".Som bol vyhukany som nechapal.Myslel som si ze ich rodicia do nich nahukaju alebo pod.Tak to je moj taky dobry zazitok Wink trochu cudny ale no co uz aj aj som cudny ...Piste svoej zazitky

Muj nejhorší zážitek? já nejak s bandou extra nechodim:) tak to je ten,že jsem asi ze 4 nebo 5 metrů spad do řeky...
HOne strikes again
aw yeah;)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 01:40
Zlych zazitkov mam na mraky,to by som si tu mohol zalozit vlastny topic Very Happy
A najhorsi?Asi ten,pri ktorom som iba zazrakom neprisiel o zivot..ako decka sme sa nahanali po stohu zlozenom z balov slamy a hrali sme nahanacky,kto koho chyti.Ako som utekal pred kamosom,smykol som sa na kraji a padal som z vysky asi 8-10 m rovno na hlavu (cize by som uz asi vonal so zlomenym vazom kyticky zo spodu).To by ste sa cudovali,co vsetko sa dokaze odohrat za sekundu v mysli cloveka...nastastie som zavadil nohou o spagat,ktorym bol zviazany bal dokopy a trochu ma otocilo...a ja som padol na plece a ruku na trochu slamy.Skoncilo to chvilkovym bezvedomim,kde som ratal anjelov a hviezdicky,ktore som mal pred ocami a narazenou rukou,s ktorou som dlhsi cas nemohol hybat...cize v podstate asi pri mne stal nejaky anjel strazny...

...ale zazitok,ktory nikdy do smti nezabudnem....

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 09:30
No dobre som trochu zle polozil otazku Mr. Green.Aky je vas najzlomyselnejsi zazitok tak som to chcel Smile

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:34
Aha...mno,zlomyselne zazitky nemam... Wink

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 19:37
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 12:13.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 20:12
hanni napsal:
Aha...mno,zlomyselne zazitky nemam... Wink

ešte povedz že máš čisté svädomie Mr. Green
zlomyseľné skutky má každý,ale na ne zabudol alebo si ich nechce pripustiť Wink

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 22:57
Ja na zle zabudam...pamatam si iba dobre..az na par vynimiek Wink

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 9. leden 2009 01:51
ja radšej nekomentujem Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna