Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zážitok so ženou (4 roky + nejaké ďaľšie 4 budem musieť ...)

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK

Zážitok so ženou (4 roky + nejaké ďaľšie 4 budem musieť ...)

Zasláno: ne 27. červen 2010 22:41
Tak som sa konečne rozhodol že tu napíšem môj "životný príbeh".Chcem vás upozorniť, že je to veľmi dlhé a možno aj nudné

Začalo sa to 12.apríla 2006 keď som bol deviatak na základnej škole.V pondelok (10.apríla) prišli na moju školu američania ktorí tu mali byť až do piatku (14.apríla) a prišla s nimi jedna skvelá dievčina ktorá sa volá Slávka, keďže na jej strednej škole dostala ponuku, že môže ísť prekladať s nimi k nám na školu. Prvý krát som ju videl ten osudný deň stredu 12.apríla keď prišla k nám na hodinu angličtiny. Už vtedy som si vravel, že "to dievča jednoducho musím poznať!". Celú hodinu som pozeral iba na ňu, nevedel som z nej spustiť oči. Potom som zistil, že v telocvični sa koná zápas američania versus slováci v basketbale a vedel som, že ona tam celú dobu bude. Obehal som všetkých kamarátov či mi niektorý nemôže požičať digitálny foťák a nakoniec som sa dočkal úspechu. Jeden mi povedal, že "požičať ti ho nemôžem ale môžem ísť s tebou.Odfotíš a stiahnem ti to na CD". A tak sme dvaja zrazu stáli v telocvični pozerajúc na ňu a premýšlajúc čo jej asi tak poviem. Kamarát mi povedal "makaj, nemám veľa času" tak som zobral foťák, prišiel k nej a povedal tú osudnú vetu "môžem si ťa odfotiť?" Very Happy. Smejem sa na tom doteraz. Odpovedala "jasné" a usmiala sa tak som ju odfotil. Potom povedala, že sa môžem odfotiť aj s ňou tak nás jeden z američanov odfotil. V štvrtok som ju celý deň nevidel a v piatok som si uvedomil, že to je moja posledná šanca získať na ňu nejaký kontakt. Vďakabohu som ju stretol a popýtal som si od nej e-mail. Normálne keď odišla som si doma až poplakal (pripisujem to asi veku a prvotnému ošiaľu). Chvíľku som si s ňou písal e-maily až som s ňou nakoniec stratil kontakt. Bez kontaktu sme boli asi pol roka a potom som ju našiel na azete. Znova som bol štastný, že s ňou môžem vôbec písať keď už ju nemôžem vidieť (býva 50km odo mňa a navyše školu mala 300km odo mňa a keď má človek 15 rokov nemá veľa cestovných možností). Potom prišla znova chvíľa bez kontaktu až nakoniec prišla éra facebooku a ja som mu doteraz vďačný za to, že s ňou môžem byť v kontakte. Napísala mi, že 10 až 14.augusta 2009 bude v mojom meste. Bol som štastný, usmiaty od ucha k uchu keď prišiel ten deň keď sme sa znova stretli (12.augusta 2009 - po 3 rokoch aj 4 mesiacoch!!!). Bola stále tak isto krásna ako predtým a vedel som, že si dokážem predstaviť že by sme boli spolu. Bol som s ňou síce iba 15 minút a 14.augusta 10 minút ale boli to najlepšie dni mojich prázdnin. Keďže už som mal 18 a čerstvý vodičák vo vrecku neváhal som a najbližšie keď som mohol (19.decembra 2009) som si požičal od kamaráta auto zavolal jej a išiel za ňou. Keď som prišiel do jej dediny nedvíhala mi telefón a ja som sa predavačky v obchode opýtal v ktorom dome býva. Ona mi povedala, že horná ulica úplne na konci tak som tam išiel, zvonil som na zvonček ale nik nebol doma. Hodinu som tam v aute mrzol ale bez výsledku tak som smutný išiel domov (*AD1). Vravel som si, že prečo mi to urobila, že keď sme sa dohodli tak mi ani nedvihla ani nebola doma. Nejak som to prežil a prežíval som už iba na správach na facebooku s ňou. Vždy keď som zbadal, že je online bol som štastím úplne celý bez seba dobre, že som po plafón neskákal. Nakoniec som sa dočkal dňa 11.júna 2010 (piatok dva týždne dozadu). Požičal som si od otca auto a zobral so sebou troch kamarátov ktorých som vyložil v kubíne (išli na koncert). Potom som išiel do jej dediny zastal na jej ulici a zavolal jej či sa jej nechce ísť von, že som u nej v dedine. Povedala, že v pohode a stretli sme sa. Keď som ju videl, krásnu mladú dievčinu v šatách na ramienka tak sa mi srdce okamžite roztĺklo. Objal som ju a poprial jej všetko najlepšie k narodeninám ktoré mala 1.júna a načiahol som do auta pre darček (príloha). Auto som potom musel preparkovať na vhodnejšie miesto tak sme nasadli dnu, preparkovali a vydali sme sa na prechádzku. Poukazovala mi jej krásnu dedinu, prechádzali sme sa krásnou prírodou až nastal čas kedy som musel ísť. A to je zatiaľ všetko Smile. Momentálne viem len to, že ak chcem dobyť jej srdce tak si budem musieť počkať minimálne pokým dokončí vysokú školu a je to veľký risk keďže nemám ani potuchy ako ma ona berie.Ale keď som vydržal už 4 roky a (takmer) 3 mesiace tak ďaľšie 4 roky už pre mňa nebudú problém. Hlavne nie keď viem aké je to skvelé dievča a aj keby sa to nevydarilo tak viem že tie roky čo som do toho "vsadil" boli moja najlepšia investícia.

*AD1 : keď sme boli na prechádzke v jej dedine tak sme museli ísť k nej do domu po nejakú vec. Keď sme k jej domu prišli zistil som, že to je iný dom ako mi predavačka povedala takže ona možno aj bola doma len ja som zvonil o dom vedľa Very Happy

Obrázek
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 27. červen 2010 23:04
Ty kkt Shocked Applause (sorry, nie je tu jeden smile, kt by vyjadril moju aktualnu naladu)
Fuuuuha.....obdivujem tvoju vydrž, ja som viac ako dva roky nedal, aj tak to nevyšlo (ale to bola ZŠ).
Otazky:
-ešte stale si metlak ? Very Happy
-v ktorom ročniku je Slávka ?
-to akože skutočne nebola žiadna ina počas tych 4 rokoff ? Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 27. červen 2010 23:06
Nemyslel jsem si, že někdo na tom může být s děvčaty hůř než já, ale očividně jsem se pletl.
Doufám, že zbytek ti už dojde sám. Aby to mělo dobrý holywoodský konec, tak bys musel být ve slaďáku nebo mít extra velkou kliku... Ale nerad ti beru iluze a doufám v to, že nemám pravdu.
NoArtist / NoName

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: ne 27. červen 2010 23:13
Souhlasím se Elephantem...sám bych to 4 roky nevydržel a čekat další 4 mi připadá jako totální blbost...za tu dobu si někteří najdou už tu pravou a stihnout si ji vzít (Doufám, že to bude můj případ).
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: ne 27. červen 2010 23:15
Ginzo : Nie nie "metlák" už nie som zo 2 roky Very Happy. Už nemám ani vlasy po kríže ako kedysi Very Happy. Nieže by sa mi to nepáčilo ale bolo to nepraktické.
Slávka momentálne ukončila prvý ročník na vysokej.
29.mája 2008 som sa rozišiel s jednou dievčinou. Dal som sa s ňou dokopy 7.apríla (na moje narodeniny). Bola super ale neklapalo nám to moc spolu a keď som sa s ňou rozišiel utvrdil som sa v tom, že inú ako Slávku nechcem

Elephant : Myslíš horšie ako, že si nedokážem nájsť dievča? Ver mi, že som mal príležitosti. Ale jednoducho viem, že lepšie dievča nestretnem. Neviem čo ľudia vidia na hlúpých pipkách ktoré chodia v piatok domov opité a majú na každom prste pricucnutého jedného "rádoby gangstu". Pre mňa je toto čakanie oveľa oveľa lepšie ako mesačné "radovánky" s dievčatami ktoré majú výchovu ulice.

Thompson : To, že by si 4 roky nevydržal ale neznamená že by to nebolo nesprávne. Ale väčšinou ako sa hovorí "kto nezažil, nepochopí"
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: ne 27. červen 2010 23:31
To máš sice pravda, ale je víc holek které nejsou s nějakým gangstou každej pátek opilý na mol...navíc 8 let je celkem dost promarněnýho času a ty toho pak můžeš litovat Wink
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: ne 27. červen 2010 23:39
Určite je viac dievčat ale v mojom meste sú jaksi k nevidení.Mňa mrzí to, že vidím ako sa niektoré fakt dobré dievčatá začnú ničiť marihuanou alebo alkoholom (v mojom meste je to bežné).Mám na výber buď dva scenáre : a, dievča u ktorého môžem mať oveľa väčšiu istotu že s ňou niečo dám dokopy ale malú istotu že sa z nej nestane niečo ako každé druhé "piatkové" dievča

b, dievča u ktorého môžem mať istotu, že je fakt múdre a nikdy by neurobila také hlúposti ako tie piatkové fifleny ale oveľa menšiu istotu že s ňou niečo dám dokopy

a pre mňa je b určite tisíckrát prijateľnejšia voľba
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 27. červen 2010 23:54
Diegu, dokud to s nějakou nezkusíš, tak nikdy nevíš, jaké to bude Wink

Nikdo ti neříká, že musíš chodit s nějakou feťačkou.

A věř mi, že pokud by s tebou Slávka chtěla být, tak by si už dávno našla cestu a byla by s tebou minimálně déle než 2x 15minu (kdyby to náhodou jinak nešlo)t, tak se obávám, že to nevidí stejně jako ty. Mimoto můžete být přes prázdniny spolu, nebo aspoň někam na pár dní vyjet. Jinak to nemá cenu. Aspoň v tomhle mi věř, hochu.

Taky nechci alkoholičku, žádný cool krasavec nejsem, hospody mě nebaví a moc "normálních" holek nepotkávám, tak jsem taky sám. Avšak pokud se nabídne nějaká slušná příležitost, tak se jí snažím využít a neříkám, že se mi to daří, ale aspoň se pokusím.

Arrow kdyby na to přišel, kde se vyskytujou holky, co nejsou jen v hospodě, a kde se s nimi dá navázat kontakt, tak mi dejte vědět. každopádně to není hospoda, ulice, mhd, park, restaurace, obchod, koncert ani knihovna.
NoArtist / NoName

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 00:06
Máš pravdu. Keby som to videl ako ty tak to dávno vzdám. Ale ja vidím aj také veci ako, že má 2 roboty a popri tom vysokú školu a podobne. Že telefón cez víkendy necháva doma v šuflíku a podobne. Nevedieť tieto veci tak sa fakt vzdám Smile
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 00:13
Radím ti jen to, aby ses poohlédl i jinde. Nečekal jen slepě na ní. Když máš šanci být s nějakou hezkou prima dívkou, která sice podle tebe není tak dobrá jako Slávka, tak abys to s ní zkusil. Třeba budeš mile překvapen, nebo se jen utvrdíš po jednom dvou týdnech v tom, že to nemělo cenu. A nikdo neříká, že máš zapomenout na Slávku, pokud ti to s jinou nevyjde. Slávka může skončit ve třeťáku (Bc.) nebo v páťáku (Mgr.). Takže ještě dva až čtyři roky a to je spousta času. Taková dívka asi ani po škole nebude mít čas. A možná že za tu dobu v práci nebo ve škole někoho potká. (Doufám, že aspoň víš, že teď nikoho nemá a že jste si dali aspoň pusu.)
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna