Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zážitok so ženou (4 roky + nejaké ďaľšie 4 budem musieť ...)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 20:46
Ginzo: Pátkový protože choděj každej pátek a ne občas na nealko koktejl Wink
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 21:55
A ešte aby som doplnil moje stanovisko. V istom bode som si povedal, že a jednoducho nemôžem vzdať a budem sa snažiť tak dlho kým nedospejem k nejakému výsledku. Ak sa to nepodarí tak znova budem utopený pár mesiacov v slzách ale tak to býva no
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 22:10
no do rici , to by som nevydržal lebo no proste vstahy na dialku mi nikdy nejak nefungovali a ked neviem ci ma o mna zaujem nebudem sa topit v jednej rieke , skočím aj do inej a uvidím kde bolo dno hlbšie , každopádne ti prajem veľa štastia Wink
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 23:44
Thompson: a čo ak chodi na cocktail len v piatok ? Mr. Green

palucko napsal:
...a uvidím kde bolo dno hlbšie ....

Potěšený
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 3. červenec 2010 16:23
Tak včera som si požičal skútrik z požičovne (10€/24hod - no nezober to Very Happy ) a išiel som sa previezť do Dolného Kubína. Cesta trvala úchvatných 70 minút (autom 40min) a do kopca som si myslel, že stojím Very Happy. Podivuhodne "často" sa mi s ňou darí teraz stretávať keď niekedy sa mi nedalo s ňou stretnúť ani v intervale raz za rok. Bol som v Kubíne asi iba 15 minút lebo išla na tábor (ako vychovávateľka) ale stálo to za to. Zajtra by som mal byť s ňou znova ale už v tom tábore len ešte nevie či tam budem môcť prísť (výchovno - nápravný). Ale kto vie. Minule som mohol ale to bolo v pohode lebo tam deti neboli také psychicky agresívne.

Viem, že som nenapísal žiaden dobrodružný príbeh ale toto je len taká "novinka" Smile
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna