Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

ŽELEZNIČNÍ MODELY

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Modelařina
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 20:01
to zkoušel starší brácha s atarkem 800xl a docela to fungovalo
Zasláno: st 31. leden 2007 21:25
chlapi, nevíto o nějakých videozáznamech na netu nebo v něčím vlastnictví, které jsou natočeny z pozice strojvůce lokomotivy? na www.youtube.com jsem byl, ale jsou tam desetitisíce odkazů a je to mícháno i se statickými záběry jedoucích vlaků.
kdo se v tom má přehrabovat
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 19. červen 2009 23:02
u nás ve škole se na modelech učí budoucí správci tratí... je to veeeliká místnost plná vláčků, ale student jinýho oboru se tam dostane tak jednou za studium (a já už tam byl, takže mám smůlu)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK
Zasláno: st 20. srpen 2014 19:45
Ach jo, vláčky, konkrétně TT, jsem také měl, miloval jsem to, fascinoval jsem se tím. Ještě stále něco z toho mám, je to ale sbalené v krabicích. Nemáme na to prostor ani peníze, ty dnešní ceny železničních modelů jsou fakt šílené, lokomotiva je zhruba za cenu jedné minimální mzdy, a to ještě ta levnější. Ale je to opravdu krásná věc mít takové kolejiště.
Zasláno: st 20. srpen 2014 19:50
Toto krásné video z modelové železnice i ta super píseň se sem výborně hodí (když je to mužské fórum), podívejte se na to, uznáte, že je to fakt nádhera:

http://www.youtube.com/watch?v=0Bh_nD95-Zg

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 20. srpen 2014 20:21
je to zkrátka perfektní...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Modelařina
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna